Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школярів Острожчини навчать писати наукові роботи та проекти

08:56 22.11.2017
764

На базі Національного університету «Острозька академія» обговорили дослідницько-краєзнавчий проект «Соціально-значущі проекти молоді – громаді Острожчини», ініціатором впровадження якого є відділ освіти Острозької райдержадміністрації.

Мета даного проекту – навчити молодь ще у школі писати наукові роботи та проекти, виробляти свій стиль та бачення, аналізувати. А також, використати базу Національного університету «Острозька академія» і напрацювання, які вже є, для того, щоб випробувати учням себе на «науковій ниві», повідомляє сайт Острозької РДА.


Крім того, даний проект дає можливість школярам краще познайомитися з діяльністю університету та студентським життям.

«На сьогодні науковці, викладачі та студенти вже готові поділитися з учнями своїм досвідом та напрацюваннями. Це довготривалий проект, який дасть можливість школярам (старшокласникам), які візьмуть у ньому участь, бути на декілька кроків попереду від своїх ровесників», – говорить начальник відділу освіти Острозької райдержадміністраці Олександр Харчук.


«Спільний проект студентів і випускників шкіл – черговий етап співпраці Острозької академії і Острожчини на благо України. Не так давно ми почали плідно співпрацювати в напрямку християнського виховання молоді, тому що тільки з Богом в серці і вірою в Бога ми будемо мати процвітаючу країну, яка стане в один ряд з розвиненими державами, – каже голова Острозької райдержадміністрації Богдан Турович. – Бажаю вам стати друзями один одному, щоб ви у своїй роботі і навчанні знайшли спільні інтереси та шляхи до досягнення нових вершин. Творчого натхнення, успіхів та Божого благословення!».

З даним проектом започатковується цікава та корисна справа для школярів-випускників, адже саме для них це є унікальною можливістю готуватися до вступу у вищий навчальний заклад з допомогою студентів та спробувати свої можливості, використовуючи здобуті знання у школі.

;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин