Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Викладачки Острозької академії презентували навчально-терапевтичну програму у Варшаві

19:11 14.11.2017
747

Викладачки Острозької академії презентували для українців у Варшаві навчально-терапевтичну програму «Дорога до себе».

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Галина Гандзілевська і викладач кафедри міжнародних відносин, аспірантка кафедри психології та педагогіки Вікторія Каламаж нещодавно презентували для українців у Варшаві навчально-терапевтичну програму «Дорога до себе» науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії» Національного університету «Острозька академія». Про це пише сайт Національного університету «Острозька академія».

За словами Галини Гандзілевської, метою презентації навчально-терапевтичної програми «Дорога до себе» було ознайомити українців Варшави з діяльністю науково-дослідного центру «Інститут практичної психології та психотерапії» НаУОА, зокрема з одним із його напрямків — діагностика та корекція життєвих сценаріїв.


«Презентація програми, що є результатом мого наукового інтересу, відбувалась у формі інформаційної лекції, тренінгу та апробації Щоденника психологічної самодопомоги для мігранта, який, думаю, буде корисний і для внутрішньо переміщених осіб, адже присвячений питанням оптимізації адаптаційних та акмеологічних ресурсів. Запрошення презентувати методи психодрами, наративної та гештальт-терапії, отримала від острожанки, яка проживає у Варшаві Олени Завадської. Разом з Наталею Харченко вона організувала наше з Вікторією Каламаж перебування на базі свого хостелу «Clasic Group», за що їй дуже вдячна», – розповідає Галина Гандзілевська.

«Досвід асистування в мене був вперше, і мені було цікаво та корисно подивитися «з-за куліс», як працюють методи, адже в кожного майстра вони «звучать» по іншому. Думаю, що зустріч була контруктивною як для учасників тренінгу, так і для нас. Повернулися з приємними враженнями і новим досвідом», – ділиться враженнями Вікторія Каламаж.

;
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин