Острозька громада стане учасницею проєкту «Поліцейський офіцер громади»

23 Листопада 2021, 12:22
Юрій Ягодка підписав меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією 1024
Юрій Ягодка підписав меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією

Загалом у області до безпекової ініціативи Нацполіції уже долучилися 32 територіальні громади, у яких служить 51 поліцейських офіцер.

Про це повідомляють на сторінці Поліції у Рівненській області.

Сьогодні, 23 листопада, меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський підписав із головами іще двох громад - з Острозькою та Костопільською.

«Відверто кажучи, радий, що все більше громад долучаються до проєкту, — зауважив під час робочої зустрічі Олексій Камишанський. — Підписання меморандуму – це перший етап, за яким стоїть кропітка робота у виконанні сторонами зобов’язань. Це і конкурсний відбір кандидатів, і їх навчання, і підготовка приміщень, і забезпечення автотранспортом. Але пройти цей шлях необхідно, бо зараз люди хочуть відчувати себе у безпеці. А це наша спільна відповідальність».

 

Відповідно до реформи децентралізації сьогодні до Острозької міської ТГ входить 56 населених пунктів, де загальна кількість населення становить 42 678 осіб.

Під час робочої зустрічі очільник поліції області поділився із керівником Острозької громади Юрієм Ягодкою досвідом практичної реалізації проєкту на території інших громад Рівненщини, а також його перевагами. Також присутні обговорили актуальні питання взаємодії громади із поліцією для забезпечення безпеки на територіях.

 

У підсумку Олексій Камишанський висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю задля якіснішого надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри населення до поліції.
А за активну співпрацю, надання дієвої допомоги у забезпеченні публічної безпеки та порядку, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю очільникам громад головний поліцейський Рівненщини вручив подяки та презентував сувенірну продукцію.

 

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021
30.11.2021