COVID-вакцинації можуть застосувати на внутрішніх маршрутах Рівненщини

24 Жовтня 2021, 17:10
На Рівненщині розглядають питання перевезення пасажирів лише із сертифікатами про вакцинацію 1799
На Рівненщині розглядають питання перевезення пасажирів лише із сертифікатами про вакцинацію

Рівненщина 26 жовтня переходитиме до «червоної зони». При цьому обласною комісією ТЕБ та НС рішення про призупинення роботи громадського транспорту на внутрішньообласних маршрутах не приймались, як повідомляють у Рівненській ОДА.

Начальник управління інфраструктури і промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра зазначив, що перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міжобласного сполучення здійснюється лише при наявності у водіїв та пасажирів сертифікату вакцинації чи негативного результату ПЛР тесту або експрес-тесту.

«Звертаю увагу, що у зв'язку із віднесенням Рівненської області до «червоної» зони, при перевезенні пасажирів на внутрішньообласних автобусних можуть бути застосовані обмеження, які вже діють на міжобласних маршрутах», – резюмує Федір Масюра.

Раніше Район.Острог писав, що з 21 жовтня набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Правила перевезень не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів.

Наразі норми не застосовуються до міських та внутрішньообласних перевезень.

02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021
30.11.2021