Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Голова СБУ Василь Грицак відвідав Острозьку академію

11:36 09.10.2017
739

У п`ятницю, 6 жовтня, Національний університет «Острозька академія» відвідав Голова Служби безпеки України, генерала армії України Василь Грицак. Незважаючи на зайнятість, Василь Сергійович із радістю погодився виступити перед студентством та професорсько-викладацьким складом у рамках міжнародного проекту «Острог Forum 2017», метою якого є публічне обговорення ключових соціальних, культурних, економічних і політичних проблем України.

Голову Служби безпеки України молодь приймала дуже тепло. Обговорюючи теми, що стосуються кожного — національної безпеки, майбутнього України, студенти отримували у відповідь на поставлені запитання історії із власного досвіду бойового генерала. Василь Сергійович підкреслив, що сьогодні головним завданням кожного з нас є збереження цілісності України, повідомляє сайт університету.


«Четвертий рік триває війна за Україну — кривава, жорстока, без правил та кордонів. В ці дні понад 36 тисяч терористів та російських солдатів продовжують безчинствувати на сході країни. Через хворобливі амбіції агресора ми платимо найвищу ціну — життям тисяч українців. Головні інструменти Кремля — штучне провокування міжетнічних і релігійних сутичок, проплачені протести, хвилі терактів і диверсій», - зауважив Василь Грицак.

На зустрічі зі студентами Острозької академії він підкреслив, що небайдужа, активна, освічена молодь — це рушійна сила, яка здатна здійснити і вже реалізовує позитивні зміни, це сила, за якою майбутнє.

Окремо Василь Грицак звернувся до студентів із пропозицією працевлаштування у відомствах СБУ. Нагадаємо, що цьогоріч в Острозькій академії здійснили перший набір студентів за спеціальністю «Національна безпека». За словами Василя Грицака, випускники цієї спеціальності можуть в майбутньому поповнити лави СБУ.


Наприкінці зустрічі ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник нагородив Голову СБ України Василя Грицака найвищою відзнакою НаУОА, срібною медаллю — Князь Василь-Костянтин Острозький.


;
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин