Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До Острога з’їхались відомі науковці та вчені з канадознавства

18:47 27.09.2017
986

У середу, 27 вересня, в Острозькій академії розпочався Симпозіум з канадознавства.

Захід триватиме впрожовж двох днів. Організовує подію Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія».

Цьогоріч Симпозіум присвячений 150-річчю заснування Канади, 125-річчю поселення українців у Канаді та 25-річчю незалежності України. За два дні всі бажаючі зможуть ознайомитися із доповідями 47 вчених та дослідників.

Усіх учасників заходу та присутніх у залі привітав ректор Острозької академії Ігор Пасічник.Директор Центру канадознавства Валерій Полковський також звернувся з вітанням до аудиторії.

До речі, сьогодні, 27 вересня, він святкує 60-річчя. Пан Валерії родом з села Гоща. З 1997 року він мешкає у Канаді, у 2010 роціі створив Центр канадознавства у Острозькій академії. Під час Симпозіуму ректор урочисто нагородив Валерія Полковського титулом почесного професора кафедри англійської філології НаУ «Острозька акдемія».

«Коли ми починали роботу над Центром канадознавства, він був лише другим у всій Україні. Це було важко, тому що не було жодних напрацювань, але ми не опускали рук і не боялися критики. Наша ціль – скоординувати роботу канадознавців усієї України», - зазначив Валерій Полковський.


Метою Симпозіуму з канадознавства є створення можливості для відомих науковців та молодих вчених, зацікавлених у глибокому вивченні канадознавчої проблематики, обговорити актуальні питання у галузі канадських студій. Серед основних питань, винесених на обговорення на симпозіумі – дослідження з історії, політології, культури, мови та літератури, освітньої сфери, внутрішньої та зовнішньої політики Канади тощо.

Нагадаємо, що Національний університет «Острозька академія» має майже двадцятилітню історію співпраці з Канадою завдяки обмінним програмам, співробітництву з канадськими навчальними закладами, організаціями та фондами.


Автор: Вікторія БРОДОСЮК

;
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин