Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозі прослухали мистецьку лекцію

20:20 26.09.2017
690

Лекцію «Еволюція портретного жанру» студенти, викладачі та гості вишу мали змогу послухати в підземній галереї Острозької академії у вівторок, 26 вересня.

Захід відбувся з ініціативи працівників Музею історії Острозької академії. У ролі лектора виступив викладач Максим Карповець.


Тема цієї лекції невипадкова, адже зараз у галереї проходить відповідна виставка картин, а саме портретів. Ця виставка портретного живопису сучасного українського художника Романа Петрука відкрила сезон у підземній художній галереї.

Слухачі лекції дізналися про портрет як явище у мистецтві. Лектор Максим Карповець зазначив, що зараз тренд на подібні заходи у всій Україні. Тема лекції складна та ґрунтовна, тому що еволюція портрету дуже комплексна і вимагає залучення багатьох контекстів. Через це захід поділений на 2 частини.


«Я була приємно здивована після прослуханої лекції, адже вона була надзвичайно цікавою. Мені подобається, що в академії відбуваються такі заходи, які поширюють мистецтво для великої кількості людей. Враження залишились лише позитивні», - поділилася слухачка лекції Олександра Гевко.

Директор Музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк розповіла: «Запланований цикл таких лекцій. Вони будуть приурочені відповідній виставці або ж певній ідеї. Хотілося б, щоб такі заходи відбувались кожного місяця».

Максим Карповець повідомив, що друга частина цієї лекції відбудеться пізніше. Дату й час буде відомо згодом.


Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин