Для вчителів Рівненщини придбають більше двох тисяч ноутбуків

22 Липня 2021, 13:40
Техніка для роботи 967
Техніка для роботи

На Рівненщині триває цифровізація освіти. Так, для вчителів області за кошти державної субвенції закуплять понад 2 тисячі ноутбуків. 

Завдяки цьому педагоги зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним.

Про це інформують в пресслужбі Рівненської облдержадміністрації.

Загалом для цих цілей нашій області з держбюджету виділили  трохи понад 39 мільйонів гривень, прокоментував начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський. 

«Використання цієї субвенції здійснюється на засадах співфінансування коштом коштів місцевих бюджетів», — пояснив Петро Коржевський. —  Територіальні громади області проаналізували потреби та подали заявки на придбання ноутбуків для організації дистанційного навчання, а також гарантійні листи щодо співфінансування». 

Річ у тім, що за останній рік, у зв’язку з пандемією, освітній процес суттєво змінився. Уроки з класів перемістилися  в онлайн-режим. Однак, на жаль, не у всіх вчителів була технічна можливість навчати дітей таким чином. 

«Власне, завдяки  ініціативі з диджиталізації освіти  ситуацію вдасться змінити на краще», — підсумувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. —  Вимоги до техніки, яку закуповуватимуть для освітян, прописані в наказі МОН, тож ноутбуки будуть хорошої якості».

Коментар
19/09/2021 Неділя
19.09.2021
18.09.2021
17.09.2021