Голосом нашої землячки звучатиме український аудіотур у Грузії

19 Липня 2021, 18:00
Фото із фейсбук-сторінки Катерини Козак 1288
Фото із фейсбук-сторінки Катерини Козак

У рамках проєкту першої леді Олени Зеленської за ініціативи Міністерства закордонних справ у Грузії з’явиться можливість почути аудіотури про найвизначніші пам’ятки історії та культури українською мовою. Їх озвучить наша землячка, уродженка села Верхів Катерина Козак

Дівчина мешкає у Грузії вже три роки і бере активну участь у житті тамтешньої української діаспори. 

«Я люблю Грузію, тому максимально сприяю, наскільки мені вдається і вистачає сил для того, щоб українські туристи, які приїжджають сюди, розуміли, що їх тут чекають. Приємно усвідомлювати, що такі проєкти існують, адже це дає потужний поштовх  для культурного зближення країн», - розповідає Катерина. 

 

Вона озвучила аудіогіди на дві туристичні локації: Уплісцихе, місто-фортецю, висічене прямо на скелі, і Вардзіу, печерний монастирський комплекс XII-XIII століть на півдні Грузії. 

До участі у цьому проєкті Катерина вже давно популяризувала усе українське в Грузії. Вона співає у музичному колективі українські пісні і часто доєднується до заходів, які організовує посольство України в Грузії. З нами ж ділиться, що саме такий досвід у неї був уперше, але із радістю його повторить, якщо буде потреба. 

«Як громадянка України, яка любить Грузію й Україну максимально, я з радістю беру участь у всіх цікавих ініціативах, які стосуються популяризації України в світі. Або ж навпаки: я з радістю буду брати участь у поширенні інформації про Грузію в Україні. Максимально обома руками за будь-які культурні проєкти», - додає Катерина.

Короткі уривки запису аудіогіду можна переглянути на особистій фейсбук-сторінці дівчини за цим посиланням.

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021