Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дві ОТГ на Острожчині: за та проти

21:45 09.09.2017
737

Телеканал «Рівне1» 7-го вересня організував прямий телеміст Острог-Рівне. Тема online-трансляції – «Об’єднання територіальних громад».

Участь у програмі взяли представники міської та районної влади, а саме міський голова Олександр Шикер, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Сопіга, заступник районної ради Надія Демянчук та голова Межирицької сільської ради Микола Губернюк. А також Рівненські експерти, які допомагали розібратися з питаннями, що виникали в ході дискусії, пише сайт Острозької РДА.

Основними питаннями для обговорення були:

- Чи утвориться в Острозькому районі об’єднана територіальна громада?

- Скільки їх буде?

- Чи приєднаються найближчі села до міста Острога?

Кожен з учасників програми мав змогу висловити свою думку та позицію стосовно цієї теми. Прозвучало чимало запитань та коментарів, ось одне із них до першого заступника голови райдержадміністрації:

«Чи рахували основні критерії спроможності створених громад та на скільки ефективно спроможні дві громади, чи все таки краще одна?»

«За нашими підрахунками ці дві громади є ефективно спроможними, проте коли Оженинська сільська рада звернулася до сусідніх сільських рад , то дві – повідомили про відмову, а ще одна утрималася від прийняття рішення. Адміністрація, як виконавча гілка влади, схиляється до створення однієї громади в межах району. Одна громада була б значно фінансово потужнішою. Не має необхідності створювати нову інфраструктуру, яка на сьогоднішній день є вже створена в місті Острог» – говорить перший заступник голови райдержадміністрації Іван Сопіга.

Жвава дискусія, цікава інформація для громадян та питання, які потребують ще відповідей. Так відбулася програма «Голос громади» в місті Острог.

;
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2018
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин