Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Більшість депутатів Острозької міської ради прогулюють сесійні засідання

16:51 09.08.2017
1061

В Острозькій міській раді 62% депутатів пропустили більшість сесійних засідань. З 26 депутатів 16 можна вважати прогульниками сесій протягом 2016 року, один з них є претендентом на відкликання.

Всі дані які використанні для аналізу відвідуваності депутатів отримано в Острозькій міськраді у розпорядника інформації, повідомляє сайт kolona.net​.

Депутат на відкликання

Єдиним депутатом на відкликання в Острозькій міській раді є депутат від ВО «Свобода» Юрій Олексійчук, який у минулому році пропустив 9 з 16 засідань комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики. Окрім цього депутат також пропустив 37,5% сесійних засідань.

Депутатом на відкликання вважається обранець який пропустив більше ніж 50% сесійних засідань або постійних комісій.

За законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”).

Депутати прогульники

Серед 9 представників блоку Петра Порошенка «Солідарність» п’ятеро є прогульниками. Перший кандидат на виборах у списку від БПП Іщук Сергій пропустив 5 (31%) з 16 сесійних засідань міськради. Олександр Новоселецький, також пропустив 31% сесійних засідань та 31% засідань комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики. Троє позафракційних депутатів, які висувалися від «Солідарності» пропустили по 25%, це Олішевський Олександр, який пропустив 3 з 12 комісій з питань будівництва, Ольга Логвін яка теж пропустила 3 з 12 комісій з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку та Руслан Лідовець який пропустив 4 сесійних засідання.

Депутат прогульник, це депутат який пропустив більше 25% комісій та сесійних засідань.

П’ятеро з семи висуванців від «Батьківщини» за підсумками минулого року стали прогульниками Острозької міськради. Вадим Бондарчук пропустив 8 з 16 засідань комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики що становить 50%, ще один пропуск і він би міг потрапити до списку депутатів на відкликання. Однопартієць Бондарчука, Григорій Аршинов пропустив 41,67% з комісії з питань будівництва та 31,25% сесійних засідань. Таку ж кількість пропусків сесій мають ще два представника «“Батьківщини» Роман Волощак та Броницький Валерій. Юрій Зінчук пропустив 4 сесійних засідання, що становить 25% та 30,77% комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології торгівлі та побуту.

З трьох представників ВО «Свобода» двоє належать до прогульників, один з них вищезгаданий Юрій Олексійчук, згідно закону може бути відкликаним. Інший свободівець Володимир Зеленчук пропустив пропустив 4 засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, що становить 25% від загальної кількості проведених комісій з питань бюджету у 2016 році.

Двоє представників в Острозькій міській раді від «Радикальної партії Олега Ляшка», потрапили до лав прогульників. Василь Присяжнюк у минулому році пропустив 43,75% сесійних засідань, інший «радикал» Непомнящий Віктор пропустив 37,5% сесій.

Дем’ян Поліщук, який висувався від партії «Конкретних справ» пропустив 50% засідань комісії з питань будівництва, архітектури та земельних відносин, та 31,25% засідань сесій міськради.

Гловацький Борис від партії «Громадянська позиція» за 2016 рік пропустив 37,5% засідань сесії Острозької міської ради.

Матеріал підготовлено за методологією ГР ЧЕСНО.

Всі названі вище депутати можуть пояснити причини своїх пропусків, звернувшись до редакції. Пояснення та коментарі будуть оприлюднюватися на нашому сайті.

Коментарі

пересічний громадянин

11:36 10.08.2017

Цитую з вашої статті: "Василь Присяжнюк у минулому році пропустив 43,75% сесійних засідань,"Олексійчук Ю.В.пропустив 37,5% сесійних засідань". Чому Олексійчук перший у списку на виліт? Чому нічого не сказано про інших депутатів, які пропустили по 5, ,4, 3 засідання? Вся інформація є на сайті міської ради. Стаття на замовлення? ОДНОЗНАЧНО!!!

Сайт громадської журналістики

12:38 10.08.2017

Юрій Олексійчук пропустив комісій більше 50%, а точніше 56,25% тобто 9 з 16, що і дає змогу згідно ст. 37, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад” його відкликати. Пропущені сесійні засідання вказані лише для того щоб показати що він їх теж рідко відвідує
Слід зазначити що Олексійчук єдиний депутат на відкликання, усі інші згадані депутати у статті тільки ті, які пропустили більше як 25% сесійних засідань або ж засідань комісії
Перш ніж писати коментар про не обгрунтованіст статті, та говорити про замовність матеріалу рекомендуємо більш детально прочитати статтю та ознойомитися з методологією на якій вона будується.

19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин