Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Острожчину призначили нового суддю

12:37 09.08.2017
1323

Нового суддю із Луганщини до Острога відправив у відрядження, на 6 місяців, президент України Петро Порошенко.

Президент України 7 серпня підписав указ «Про призначення та тимчасове переведення суддів».

Суддю Миколу Панчука, з Кремінського районного суду Луганської області, призначив суддею Острозького районного суду.

Коментарі

Милятин

15:18 09.08.2017

Вичитайте текст, неуки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тетяна

15:40 09.08.2017

Для кого пишуть на сайті: "Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter". Чого всі розумники тільки критикують в коментарях, замість того, щоб допомогти. Коли цілий день пишеш тексти, то не дивно, що часом не помічаєш описок.
Напевне всі бачили в інтернеті такий текст : По рзеузльаттам илссоевадний одонго анлигсйокго унвиертисета, не иеемт занчнеия, в каокм проякде рсапжоолены бкувы в солве. Галовне, чотбы преавя и пслонедяя бквуы блыи на мсете. осатьлыне бкувы мгоут селдовтаь в плоонм бсепордяке, все-рвано ткест чтаитсея без побрелм. Пичрионй эгото ялвятеся то, что мы не чиаетм кдаужю бкуву по отдльенотси, а все солво цлиеком.

До Тетяна

20:48 09.08.2017

пані Тетяно, скажу вам відверто, я неодноразово використовую вашу пораду про "Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter" помічаючи слова з неправильними літерами, механічними помилками та описками, але це вже трохи переходить межу, бо лише цим я читаючи статті й займають. А ви знали, що для цього є люди-професіонали - коректори та редактори, які мають вичитувати ті речі, які нещасні автори пишуть цілий день і не помічають описок. Річ у тім, що ці описки у практично кожному тексті, окрім тих, звісно, на які є посилання з інших інтернет-ресурсів. Ось у мене складається таке враження, ніби тим, хто наповнює сайт контентом абсолютно плювати на те, чи читатимуть його люди і чи вичитаний текст, їм важливо аби сайт був наповнений і в день була написана певна кількість новин. А яких вже новин - актуальних, безграмотних, високоінтелектуальних - це вже інше питання. Читаючи ресурс, у мене складається враження, ніби мене використовуюсь у якості безкоштовного редактора, а ще, що мене мають за дурня, якому не важливо що він читає та в якому порядку стоять літери у словах.

23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2019
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин