Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рівненщину планують перетворити в потужну безпекову територію

18:00 06.04.2021
3169

Вузли відеоспостереження у кожній громаді, потужне серверне обладнання та безпечне сховище - саме таку ключову концепцію має програма «Безпечна Рівненщина».

Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Сьогодні обласну комплексну програму захисту регіону презентували в Рівненській ОДА. В подальшому її планують затвердити на обласній сесії.

Програма має на меті впровадити єдину систему відеоспостереження на усій території області, у тому числі й у територіальних громадах. Щоденно інформацію збиратимуть у штабі ГУ Нацполіції області. Це дасть можливість оперативно відстежувати порушення на дорогах, вулицях, у громадських місцях та реагувати на них.

Так, до обговорення програми долучилися - голова ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та заступниця Іванна Смачило, а також голова облради Сергій Кондрачук та його перший заступник Сергій Свисталюк. Окрім цього, у нараді взяв участь депутат Рівненської обласної ради від Острожчини Віталій Ундір.

«На сьогодні в області уже працює 596 камер спостереження. Та їх замало, аби швидко та ефективно реагувати та виявляти злочини і правопорушення. Основна ідея програми - не лише встановити додаткові камери спостереження, а й запустити новий сервер і програмне забезпечення. Тоді дані зі всіх камер області зберігатимуться на єдиній платформі», - зазначає Віталій Коваль.

За його словами, це в рази спростить роботу правоохоронцям, а в області покращиться безпекове середовище.

Загалом, система фіксуватиме порушення громадського порядку, розпізнаватиме обличчя та визначатиме номери автомобіля.

«Якщо ми говоримо про розкриття злочинів, то ми працюватимемо за наступним алгоритмом: реєстрація повідомлення службою «102» - пошук інформації по камерах відео спостереження по всій області - внесення номерного знаку до бази «Розшук» - орієнтування нарядів поліції щодо затримання злочинців», - розповідає начальник ГУНПв Рівненській області Олексій Камишанський.

Також «Безпечна Рівненщина» передбачає інтеграцію з ситуаційними центрами, хмарне обчислювальне середовище та програмні засоби аналітики.

Так, вартість програми «Безпечна Рівненщина» становить 8 млн грн. Для її підтримки планують залучити як обласний, так і бюджети територіальних громад.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021
05.04.2021