Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ситуація досі контрольована, - Подолін прокоментував «червону» зону на Рівненщині

17:18 03.04.2021
4033

У Рівненській ОДА розповіли, чому Рівненщина досі не у «червоній» зоні.

На сайті облдержадміністрації повідомили:

  • Міністерство охорони здоров'я України проводить щоденний аналіз індикаторних показників для визначення регіонів із значним поширенням COVID-19.
  • Рівень госпіталізацій хворих із подозрою на захворювання у Рівненській області щоденно зростає та становить на сьогодні 76,5 на 100 тис. населення, що перевищує граничний показник (60,0). Натомість, чітко виконуються усі доручення Державної комісії з ТЕБ та НС, зокрема щодо збільшення охоплення населення тестуванням, розширення ліжкового фонду тощо.
  • За останній тиждень лабораторії області суттєво наростили кількість тестувань. Щодоби спеціалісти проводять 4-5 тис. досліджень проти 2-3 тис. на минулому тижні.
  • Триває робота над розширенням ліжкового фонду. За тиждень місць в медзакладах, що лікують ковід-пацієнтів зросла від 1909 до 2078.
  • Разом з тим, вчора голова ОДА Віталій Коваль офіційно звернувся з ініціативою проведення позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС. За результатами спостереження за розвитком епідемічного процесу на території області протягом кількох наступних днів Державною комісією буде повторно розглянуто питання віднесення регіону до того чи іншого рівня епідемнебезпеки.
  • Таким чином, на сьогодні Рівненська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.

«Наразі ситуація перебуває під контролем обласної влади. Проте вкотре закликаємо усіх мешканців області бути свідомими і дотримуватися карантинних заходів. Вірус посилюється і щодня фіксують високі показники нових інфікувань, - звернувся до жителів області перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. - Особлива подяка медикам, які щодня перебувають на передовій боротьби із коронавірусом і ризикують власним життям, щоб рятувати людей».

Сергій Подолін закликав також перевізників і бізнес працювати за правилами «помаранчевої» зони. За цим стежитимуть поліція та керівники територіальних громад. Дотримуючись протиепідемічних заходів, разом зможемо втримати епідемічну ситуацію в області.

Читайте також: На Острожчині зареєстрували 21 новий випадок коронавірусу

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021
05.04.2021