Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Скликають сесію Острозької міської ради

13:32 18.01.2021
2500

Чергова сесія міської ради відбудеться 26 січня у сесійній залі Острозької районної ради.

Про це повідомляють на сайті Острозької міської ради.

До порядку денного сесії включено наступні питання:

- Про затвердження порядку денного 5-ї сесії Острозької міської ради восьмого скликання.

- Подання депутатських запитів.

- Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок в Острозькій територіальній громаді.

- Про організацію харчування дітей пільгової категорії, встановлення вартості одноразового безоплатного харчування в закладах загальної середньої освіти, плати за відвідування дітьми закладів дошкільної освіти.

- Про припинення шляхом ліквідації Комунальної установи «Централізована бухгалтерія комунальних закладів освіти» Острозької районної ради Рівненської області.

- Про затвердження акта приймання-передачі будівлі адміністративного приміщення Острозької районної ради із земельною ділянкою за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 14.

- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 27.11.2020 №13 «Про утворення виконавчого комітету Острозької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

- Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про затвердження положення про відділ з юридичної роботи виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про внесення змін до структури та штатної чисельності відділу культури і туризму виконавчого комітету Острозької міської ради.

- Про внесення змін до рішенняОстрозької міської радивід 12 січня 2021 року № 56«Про функціонування Острозькогоміського центру соціальних служб».

- Про Правила благоустрою населених пунктів Острозької територіальної громади.

- Про надання фінансової допомоги жителям Острозької міської територіальної громади.

- Про внесення змін до бюджету Острозької міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про звернення депутатів Острозької міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, народних депутатів України, обраних від Рівненської області, щодо ситуації з підвищенням тарифів на газ та послуги з розподілу природного газу.

- Різне.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
24 лютого
Сьогодні
Вчора
22.02.2021
21.02.2021
20.02.2021
19.02.2021
18.02.2021