Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

День міста: на офіційному відкриті звучали слова вітання та вручали подарунки

20:46 05.06.2017
1419

Офіційне відкриття Дня міста припало вже на вечірню годину. На цьому заході з вітальними словами виступили представники закордонних делегацій, депутати та почесні гості міста.

«Наше місто має славетну історію, ми завдячуємо нашим предкам, що вони створили цю історію, а ми її продовжуємо. Я впевнений, що наші наступні покоління також будуть примножувати історію острога. У цей славний день хочу побажати всім нашим родинам миру, добра, злагоди та міцного здоров'я» – зауважив у вітальному слові міський голова Олександр Шикер


З вітанням також виступив народний депутат України Юрій Вознюк:

– Острог - це поєднання якісної та глибокої історії з аурою освіти та науки. Це якісне культурне місто. Я переконаний, що люди які проживають у цьому місті відрізняються цією високопробною якістю. Бажаю вам цінувати те у якому місті ви проживаєте
Приємні слова лунали від закордонних делегатів міст-побратимів. Не обійшлося і без подарунків.Представники міста Берунь подарували вічнозелене дерево, як символ дружби між нашими містами, яка з кожним роком ростиме та розвиватиметься.«Місто Острог унікальне, адже має історію великих та яскравих перемог. І воно має честь носити звання міста із великою культурою спадщиною, великою душею, але насправді основною прекрасною міста є його жителі. Хочу подякувати, що виховуючи дітей ви робите все для того, щоб місто було охайнішим та комфортнішим», - привітав острожан зі святом Олександр Корнічук.
У знак своєї любові до нашого міста Олександр Корнійчук подарував селфі-зону із надписом «Я люблю Острог».

Не відстав у подарунку й інший депутат Рівненської обласної ради Віталій Ундір, який подарував місту дошку оголошень у формі вежі.


Коментарі
16 жовтня
Сьогодні
Вчора
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
10.10.2018
09.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин