Новообраний голова Острозької ОТГ Юрій Ягодка склав присягу

20 Листопада 2020, 15:00
Юрій Ягодка 2696
Юрій Ягодка

20 листопада об 11 годині розпочалася перша сесія Острозької міської ради  VIII скликання.

Нагадаємо, що Острозька міська територіальна виборча комісія Рівненського району Рівненської області 18 листопада 2020 року винесла постанову про скликання першої сесії Острозької міської ради № 103. До порядку денного сесії було внесено:

 - інформацію голови Острозької міської територіальної виборчої комісії Едуарда Новака про підсумки голосування з виборів депутатів Острозької міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та визнання їх повноважень

- інформацію голови Острозької міської територіальної виборчої комісії Едуарда Новака  про підсумки голосування з виборів міського голови Острозької міської ради на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та визнання його повноважень.


 

 Відтак новообраний міський голова Юрій Ягодка склав присягу на Острозькій біблії з фондів Острозького Державного історико-культурного заповідника (1581 року). 

«Присягаю на вірність Українській державі, присягаю дотримуватися Конституції України та Законів України, присягаю обов’язки міського голови виконувати чесно та сумлінно в інтересах Острозької територіальної громади», - промовив Юрій Ягодка. Після присяги новообранцю вручили посвідчення та нагрудний знак.

Разом з тим, на засідання Острозької міської ради був запрошений благочинний  православної церкви України Острозького району протоієрей Юрій Лукашик:

«…усяка влада походить від Бога, бажаю, щоб ви цю владу використали для нашої громади на славу і на здобутки. Бажаю депутатам і Юрію Петровичу спільної співпраці, порозуміння, божого благословіння, креативності», - зазначив у вітальному слові отець Юрій.

Після чого священик вручив міському голові ікону Юрія Переможця.  

 

Дізнавайтеся про актуальні новини нашого міста та району першими. Приєднуйтеся до Район.Острог у Viber та Instagram.

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021