Нетверезий Павло Нікітюк, кандидат на посаду голови Острозької ОТГ, потрапив у ДТП

21 Жовтня 2020, 17:00
10588 Джерело: http://charivne.info/

Кандидат на посаду голови Острозької ОТГ від партії «Голос» Павло Нікітюк 19 жовтня потрапив у ДТП. Про це повідомляє ЧаРівне.інфо. Пригода сталася у селі Вельбівно, що знаходиться поблизу Острога.

Чоловік не вибрав безпечної швидкості руху та безпечної дистанції і протаранив автомобіль, який рухався попереду. Керував автомобілем Павло Нікітюк у нетверезому стані, «драгер» показав 0.7 проміле.

Патрульні склали на кандидата протокол за частиною 1 статті 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів). 

Окрім того, що Павло Нікітюк балотується в голови Острозької ОТГ, він також другий в списку від партії «Голос» до Рівненської обласної ради.

3

 

Коментарі
21 Жовтня 2020, 23:02
А чому про це Ча.Рівне повідомляє першим ? Чи з Рівного ближче до Вельбівного, журнашлюшки Район.Острог?
22 Жовтня 2020, 09:59
А як Музика на ФБ розпиналася учора, підкреслюючи винуватість Нікітюка! Журналіст має бути нейтральним! Мало того, що інфа за вуха притягнута, то ще і авторка упереджена і так яро гроші відпрацьовує. Бридко...
22 Жовтня 2020, 10:29
А що правда в очі коле, як збив вашу дитину побачив би як тоді що ви б писали, закон один для всіх, в тюрму гада......
22 Жовтня 2020, 10:32
І таке падло лізе до влади, Ганьба
22 Жовтня 2020, 16:30
Кожен допускає в житті помилки, про які шкодує.
22 Жовтня 2020, 17:47
Вадиму, Наташє. Де заява поліції ??? Де коментар самого винуватця ? Де робота журнашлюх Район.Острог ???
22 Жовтня 2020, 18:51
1. "Кандидат на посаду голови Острозької ОТГ від партії «Голос» Павло Нікітюк 19 жовтня потрапив у ДТП. Про це повідомляє ЧаРівне.інфо" - цитата плюгавого видання Район.Острог. , розмішена о 17:00 21.10.2020. 2. "З власних джерел журналістам Чарівне.інфо стало відомо, що кандидат на посаду голови Острозької ОТГ від партії "Голос" Павло Нікітюк 18 жовтня близько 14:00 потрапив у ДТП"- цитата такого ж плюгавого видання Чарівне.інфо. розміщена о 11:49, 21 жовтня. 3. На фейкопротоколі, розміщеному на ФБ чи то ідіотом , чи моральним виродком час огляду і заповнення протоколу 12:30. Ні розуму, ні честі, ні совісті у якогось Руслана Ідіотовича.
22 Жовтня 2020, 19:56
Ну п‘яний чи тверезий але дистанція має бути і він її не дотримався
22 Жовтня 2020, 21:33
Павло Нікітюк думає що йому все дозволено, що у нього все куплено, хочу тільки одного справедливого суду, хоча знаю що в Острозі все рішається, судді купуюттся, і справедливості годі чекати, пяний за кермом це вбивця. І не важливо депутат він чи президент він має понести кару.