Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Рівненщині розпочали моделювати 4 нові райдержадміністрації

16:20 05.08.2020
3633

Питання утворення, реорганізації та ліквідації РДА обговорили на всеукраїнському селекторі.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Як стало відомо, вів нараду заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода. Рівненщину в студії селекторного зв’язку представляли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, керівник апарату ОДА Олександр Бірюков, керівники структурних підрозділів.

«Нещодавно парламент прийняв рішення про утворення 136 районів замість існуючих 490. Тому у кожному районі має бути створена районна державна адміністрація. Необхідно сформувати бачення реалізації функцій та відповідальності майбутніх райдержадміністрацій, а також ОДА», – зауважив В’ячеслав Негода.

Під час засідання обговорено питання утворення, реорганізації, ліквідації РДА, їх структури, чисельності працівників та розрахунків видатків на їх утримання. Також під час наради наголошено на важливості збереження центрів надання адміністративних послуг у тих РДА, де в райцентрах громади поки не мають власних ЦНАП, щоб у людей не виникли проблеми з отриманням адмінпослуг. Тому у цьому напрямку – головне завдання до кінця 2021 року забезпечити організацію ЦНАПів у кожній громаді.

«Найближчим часом обласна адміністрація сформує і надасть Мінрегіону власні пропозиції щодо структури райдержадміністрацій Рівненської області. Нагадаю, на Рівненщині замість 16 утворено 4 райони - Вараський, Дубенський, Рівненський та Сарненський. Така ж кількість буде райдержадміністрацій. Можливо, кожна з 4-х РДА матиме свою структуру», – прокоментував результати наради заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Таким чином, кожна ОДА подасть свої пропозиції щодо системи та функцій новоутворених РДА у зв’язку з новою системою адміністративно-територіального устрою. Інформацію узагальнить Мінрегіон спільно з Мін’юстом та надасть узгоджені пропозиції Кабміну.

Нагадаємо: Рівненщину поділили на чотири райони:Острог більше не буде райцентром.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020