Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Пам’ятки культури Острога покажуть у рамках міжнародного культурного проєкту

16:00 29.07.2020
3267

«Культура та природа» - так називається культурний проєкт, що втілюватимуть на Рівненщині за підтримки європейської програми Erasmus+.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Як стало відомо, міжнародна ініціатива сприяє співробітництву між країнами задля підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів.

Проєкт втілюватимуть Благодійна організація «Фонд громади міста Дубна «Добробут» разом із «Фундацією імені братів Солунських – Кирила і Мефодія» з польського населеного пункту Ярослав.

Основними партнерами проєкту в Україні є Державний історико-культурний заповідник у Дубно та управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.

Головне завдання ініціативи – налагодження міжнародної співпраці, а також взаємообмін інформації про культурну спадщину та природне надбання регіонів, які беруть участь у реалізації проекту.

«Проєкт передбачає відеозйомку основних культурних об’єктів у містах Дубно, Рівне та Острог. Цифрова продукція дозволить створити віртуальні екскурсії, панорами та відеоогляди. Вони стануть доступними для користувачів мережі Інтернет, - розповідають у Рівненській ОДА.

Наступний етап – це взаємні візити студентів на Рівненщину та Східну Польщу з метою вивчення культурного надбання територій, ознайомлення із традиціями та звичаями.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 серпня
Сьогодні
Вчора
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020
30.07.2020