Соціальна працівниця Стрілецька Олена піклується про дітей війни
Редакція «Район.Острог» продовжує рубрику, в якій розповість про соціальних працівниць або так званих «сестер милосердя» Острожчини та їх підопічних.
Стрілецька Олена Сергіївна народилася 5 лютого 1975 року в селі Межиріч. Після закінчення школи 19 років працювала в «Укртелекомі».
З 1 серпня 2012 року стала соціальною працівницею. У вільний час любить готувати та проводити час із сім'єю.
Олена Сергіївна має на обслуговуванні вісім людей, п'ять з яких – діти війни.
«Хочу розповісти про двох підопічних, які добре пам'ятають про нелегке життя на той час.
Місюк Євгенія Ярославівна народилася 1936 року у багатодітній сім'ї. Коли розпочалася війна, її батько відразу загинув. І лише минулого року до її сім'ї надійшла звістка, у якій вказано місце поховання. Жінці було нелегко в дитинстві. Вона носила дрова в'язками із лісу. Були моменти, що довелось переховуватися у льосі. Харчів не було, тому їла лушпиння із картоплі. Після закінчення війни працювала у колгоспі. А згодом почала працювати прибиральницею у школі.Тарковська Ольга Кирилівна народилася 1933 року у багатодітній сім'ї. Ольга Кирилівна була другою дитиною з шести. Під час війни сталася пожежа, згорів будинок, де вони проживали. Поки будували нову оселю, їм доводилося жити у різних місцях. Недалеко від її будинку є вал, який нагадує історію життя. Під час війни люди носили мішками, відрами пісок, землю, каміння, робили насипи, де переховувалися від ворогів. На сьогодні вал зберігся. Там квітує чудова вулиця. Нелегко і було надалі. Після війни почала працювати у колгоспі. У 1952 році пішла у фельдшерський пункт санітаркою, де попрацювала 53 роки. Ольга Кирилівна була готова завжди прийти на допомогу. На сьогодні з сім'ї залишилася вона та наймолодша сестра, яка проживає у Києві. Але доля підкинула у життя нові труднощі. Минулого року вона зламала ногу у стегні. Півроку пролежала у гіпсі. Наразі може пересуватися по будинку за допомогою табуретки», – зазначила соціальна працівниця.
Читайте також: Соціальна працівниця Котюбина Тетяна піклується про художника та жінку-карлика
Коментарі