Відновлення руху транспорту відбудеться на третьому етапі виходу з карантину

12 Травня 2020, 15:41
Відновлення руху транспорту відбудеться на третьому етапі виходу з карантину 2491
Відновлення руху транспорту відбудеться на третьому етапі виходу з карантину

Відновлення руху громадського транспорту відбудеться на третьому етапі виходу з карантину. Проте, коли це станеться – залежатиме від динаміки захворюваності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, для того, аби уникнути спалахів, вихід із карантину був розбитий на п’ять етапів.

«Вчора ми розпочали перший етап, коли зняли частину обмежень. Наступний етап буде запроваджений тоді, коли кількість захворілих буде зменшуватися протягом певного періоду», – зазначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, поки що не йдеться про те, що треба буде знову вводити в країні повний локдаун.

«Ми говоримо про адаптивний карантин. Якщо будуть локальні захворювання в тому чи іншому місті, ми вводимо карантин локально там, де виникають спалахи. Так буде жити весь світ, поки не знайде вакцину».

Також Денис Шмигаль зауважив, що наразі не йдеться про жодні дати.

«Сьогодні ми говоримо про те, що офіційно карантин в країні діє до 22 травня. Але це не кінцева дата, його буде подовжено», – зазначив Прем’єр-міністр. Ми йдемо доволі рівно останні 7-8 днів. Не збільшується щоденна кількість інфікованих. Але ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищувала або була рівною кількості тих, хто захворів. Цей етап дуже важливий. Він переломний», – повідомив Денис Шмигаль.

Також він звернув увагу на те, що при пом’якшенні загальноукраїнського карантину велика частка відповідальності лягає на міських голів, які надалі будуть приймати рішення про запровадження адаптивних заходів і про посилення карантину.

Читайте також: «Без працівників з України буде катастрофа»: що чекає на галузь фруктів та овочів у Польщі

 

Коментар
25/10/2021 Понеділок
25.10.2021
24.10.2021
23.10.2021