Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Укрпошта не братиме комісію за послугу «З картки додому» на період карантину
Укрпошта не братиме комісію за послугу «З картки додому» на період карантину

Укрпошта не братиме комісію за послугу «З картки додому» на період карантину

12:52 24.03.2020
668

З 23 березня і до кінця дії карантину послуга Укрпошти «З картки додому» надаватиметься без комісії.

Більше 10 мільйонів українців проживають у селах з кількістю мешканців менше двох тисяч і часто не мають доступу до банківської інфраструктури у своєму населеному пункті. Це підтверджують і дані НБУ, відповідно до яких частка готівкових розрахунків в Україні становить 56%. Про це інформує прес-служба підприємства.

На період дії карантину Укрпошта змінює умови користування послугою «З картки додому», щоб українці, які не мають можливості користуватись карткою, могли і надалі отримувати грошові перекази. Це означає, що будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунку своїм рідним або близьким, а листоноші Укрпошти віддадуть готівку адресату прямо в руки, що набагато безпечніше, ніж їхати до відділення банку або шукати банкомат у період карантину. Використання послуги вартуватиме користувачам 0,01 гривні, замість розрахунків по тарифам.

«Укрпошта є у кожному селі, селищі, містечку та місті, а це 27 тисяч населених пунктів країни. 37% українців не мають банківських рахунків, а це означає, що і шанс отримати пенсії, грошові виплати чи перекази на карту для них не є можливим. Розуміємо, що в умовах карантину ситуація ще ускладнилася, бачимо як у рази виріс попит на послугу «З картки додому». Тому вирішили відсьогодні та до кінця дії карантину прибрати на неї комісію взагалі», – зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

«З картки додому» – це послуга Укрпошти, яка передбачає можливість зробити грошовий переказ онлайн рідним та близьким та будь-кому, хто не має карткового рахунку, у будь-який населений пункт України. Отримати грошовий переказ готівкою можна у відділенні Укрпошти, або безпосередньо забрати у листоноші, яка доставить переказ додому. Звичайні тарифи:

  • вартість переказу готівки додому (адресний переказ) — 1% від суми переказу + 19 гривень;
  • вартість переказу готівки в автоматизоване відділення (терміновий переказ) — 1% від суми переказу + 5 гривень (мінімум 10 гривень).
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 жовтня
Сьогодні
Вчора
26.10.2020
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
22.10.2020