Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Відомий острожанин розповів про улюблену книгу

13:44 05.02.2020
671

В Острозькій районній центральній бібліотеці стартує інтернет-проєкт «Пропоную почитати», що об’єднає відомих письменників, депутатів, лікарів, громадських активістів. Протягом місяця вони будуть радити прочитати свої улюблені книги.

Відбувається це в рамках відзначення 80-річчя від заснування Острозької центральної районної бібліотеки.

Про улюблені книги та любов до читання розповів депутат Рівненської обласної ради Віталій Ундір.

«Коли мені було 6, батько навчив мене читати. І почалися мої мандри книжками світу та місцевими бібліотеками. Правда, не всі книжки мені давали у бібліотеці. Колись розповім чому. Тому використовував важку артилерію - батьків, їм не відмовляли. Далі, з кожним роком, список цікавих мені книг зростав. Відтак, застосовував різні методи. Наприклад, коли працював у Рівному, часто слухав аудіокниги дорогою. Але враження не ті – книжки потрібно читати», – пригадує Віталій Ундір.

Один із романів, з якими рекомендує познайомитися відомий острожанин – це роман американської письменниці Айн Ренд «Атлант розправив плечі».

«Серйозно, переконливо, інколи, навіть, виникає дежавю з сучасною Україною. Багато можна провести таких паралелей, не можна лише відірватися від книги. Якщo вам нeбaйдуже майбутнє своєї кpaїни, якщо ви вже вмiєтe aбo тільки вчитecя бpaти нa ceбe вiдпoвiдaльнicть, якщо вipитe в тe, щo всі змiни пoтpiбнo починати з ceбe i внecoк oднiєї людини у cпiльну cпpaву важливий, мaєтe aктивну життєву пoзицiю i пpaгнeтe poзвивaтиcя дaлi – думaю, ця книгa для вac», – запевняє Віталій Ундір.

Читайте також: Острозька районна бібліотека святкує свій ювілей

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Жан

22:18 05.02.2020

А чому так мілко - відомий острожанин? Напишіть: наш шеф, який їздить у декрет сміттєвозом. Саме завдяки йому з 1 січня наш сайт пробив дно.

читач

10:02 06.02.2020

А чому відомих і саме цих категорій? Звичайний вчитель, той же бібліотекар не може поділитись своїми порадами? Опитування серед щоденних відвідувачів бібліотеки не можна провести? Опитування в категорії відомі пенсіонери Острога можна зробити? До речі, останні саме якраз і читають книги, а не слухають аудіо.
Не знаю, шеф чи не шеф, однак зразу кидається в очі, що спікер готується до виборів.

20 лютого
Вчора
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин