Голова Острозької райдержадміністрації визначився із своїм заступником

26 Січня 2020, 12:55
5867

Голова Острозької РДА Олександр Харчук визначився, хто стане його заступником в Острозькій райдержадміністрації.

Як повідомляють Рівненські новини, на цю посаду претендує колишній керівник господарської групи районного відділу освіти Сергій Губернюк. До цього він тривалий час працював у Острозькій РДА.

Сергій Губернюк уже подав до єдиного державного реєстру НАЗК відповідну електронну декларацію.

Нагадаємо, 23 грудня 2019 року Указом Президента України Володимира Зеленського призначили на посаду голови Острозької районної державної адміністрації Олександра Харчука. Посади його заступників наразі вакантні.


Читайте такожПредставили нового голову Острозької РДА

Коментарі
26 Січня 2020, 15:48
Хороший вибір. Успіху Сергію Миколайовичу на новій посаді!
26 Січня 2020, 17:19
&amp;quot;... хто стане його заступником в Острозькій райдержадміністрації.<br/>..... на цю посаду претендує керівникОМ господарської групи районного відділу освіти Сергій Губернюк&amp;quot;. &amp;quot;Журналізди &amp;quot;Район .Острог, коли навчитеся грамотно писати ??? То Губернюк &amp;quot;претендує БУТИ керівником господарської групи районного відділу освіти ??? Чи Сергій Губернюк, керівник господарської групи районного відділу освіти, претендує на посаду заступника РДА ???
26 Січня 2020, 18:30
Приємно познайомитись з заступником . Таке цікаве ім'я - фотоілюстрація
27 Січня 2020, 11:09
Цікаво. Із завгоспа в заступники. А власне яка різниця. Правда, зебобіки?
27 Січня 2020, 17:12
Жану. Таки так, - завгосп, заступник. А різниця ? Та тут , власне , взагалі, ніяких обов'язків, критеріїв ефективності і відповідальності. От тільки зебобіки тут ні до чого - так було всі попередні 28 років.
27 Січня 2020, 19:07
Повірте, це нормальний порядний чоловік. Такий же батько адекватний і працелюбний, тому не кричіть поки &amp;quot;зрада&amp;quot;-дайте чоловіку попрацювати).
27 Січня 2020, 21:39
Та віримо. Але справа не в особистості - нахіба така посада і <br/> вся структура РДА ??? Чим вони керують ??? Ким ??? Які результати їхньої роботи ????