Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькому суді представили нову охорону

17:20 15.01.2020
1524

В Острозькому районному суді презентували нову охоронну систему.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби у Рівненській області полковник Служби судової охорони Андрій Семків представив колективові районного суду співробітників, які нестимуть службу в приміщені суду.

Голова Острозького районного суду Алла Венгерчук привітала співробітників Служби та побажала їм успіхів.

На пост контролерів заступають Угрин Дмитро, Сологуб Володимир, Кашуба Володимир та Луцюк Микола.

Що зміниться:

  • Буде поширений режим пропуску громадян. Всі учасники судових процесій будуть проходити через спеціальну детекторну рамку. Заборонені для пронесення речі - це зброя, наркотичні засоби, засоби для дратівливості, сльозогінної дії.
  • Охоронці будуть перевіряти у громадян документи і вносити їх у журнал, тому всі люди, які сюди приходять, повинні мати з собою документи, які засвідчує їхню особу.
  • Також представники охорони будуть реагувати на будь-які прояви неповаги під час судового засідання. Якщо під час судового засідання виникає конфліктна ситуація, суддя запрошує контролерів.

Повноваження судової охорони в певній мірі схожі на повноваження поліцейських, але охоронці підпорядковуються лише Службі судової охорони.

Нагадаємо, що Служба судової охорони з'явилася в рамках судової реформи, яка нині проходить в Україні. Фінансується й підтримується урядом Канади, Департаментом юстиції Канади. Служба судової охорони не підпорядковується ні Національній поліції, ні Нацгвардії. Це окремий правоохоронний орган у системі правосуддя.

Коли Острозький суд більш укомплектує охоронний склад або будуть потрібні посилені заходи безпеки, буде встановлено цілодобовий режим несення служби.

Острозький районний суд став десятою судовою установою у Рівненській області, де запрацювала Служба судової охорони. Сім - розташовані в місті Рівному, ще по одній - у Здолбунові, Гощі та Острозі.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

0987

20:55 15.01.2020

А до цієї реформи як суд працював?

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2020
20.02.2020
19.02.2020
18.02.2020
17.02.2020
16.02.2020
15.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин