ФК «Грем’яче» отримав золоті нагороди й підбив підсумки футбольного року

30 Грудня 2019, 18:54
4618

На Острожчині підбили футбольні підсумки та нагородили переможців чемпіонату краю 2019 року.

У неділю, 29 грудня, голова Острозької районної федерації футболу Валентин Стрілець і завідувач сектору молоді та спорту Острозької РДА Дмитро Білюк уручили нагороди футбольному клубові «Грем’яче» за перемогу в Чемпіонаті Острожчини 2019 року.

Дмитро Білюк

Валентин Стрілець

Нагадаємо, що чемпіонат Острожчини стартував у середині травня. Упродовж кількох місяців ФК «Грем’яче» тішив уболівальників видовищними матчами на стадіоні Національного університету «Острозька академія», виступаючи як домашня команда.

Загалом чемпіонат Острожчини для грем’ячівців був успішним і доволі легким.

Більше про звитяги ФК «Грем’яче» читайте тут:

Одним Фурманцем перемоги не здобудеш: підсумки першого кола чемпіонату Острожчини

По голу на кожного футболіста: «Грем’яче» розгромило «Розваж»

Грозівці не створили загрози: «Грем’яче» легко здолало «Крок»

«Грем’яче» стало чемпіоном за чотири тури до фінішу: огляд 10-го туру першості Острожчини

Сім раз забий, один – пропусти: «Грем’яче» знову громить суперника

Отож, ФК «Грем’яче» пройшов турнір без утрат, фактично не відчуваючи тиску з боку конкурентів. У підсумку цих змагань команда 75 разів розписалася у воротах суперників, пропустивши тільки 7 м’ячів.

Найбільш результативним бомбардиром грем’ячівців став Сергій Непомнящий, який забив 22 голи.

Найкращий бомбардир Сергій Непомнящий

Кубок отримує капітан Віталій Кравчук

Дмитро Білюк, Валентин Стрілець, Віталій Кравчук

Нагороджуючи чемпіонів, Дмитро Білюк і Валентин Стрілець вітали футболістів, дякували команді за злагоджену гру, бажали подальших успіхів. Особливо організатори відзначили гравця, президента клубу, граючого тренера й мецената Миколу Науменка, який доклав чималих зусиль, аби ФК «Грем’яче» виступав на цих та інших змаганнях.

До слова, 2019 року скарбниця нагород «Грем’ячого» неабияк поповнилася. Команда двічі підіймалася на п’єдестал за мініфутбольними нагородами – у ІХ Відкритому чемпіонаті району з мініфутболу та Чемпіонаті Острозького району з мініфутболу. Золоті нагороди підопічні Миколи Науменка вибороли у Кубку району. Крім того, дружина з Грем’ячого завоювала найвищі нагороди у Відкритому районному турнірі з мініфутболу серед аматорів.

ФК «Грем'яче»

Скарбниця нагород 2019 року

Валентин Стрілець і Микола Науменко готові до нового результативного сезону

Між тим, команда зіграла ще й низку товариських матчів зі сильними суперниками.

Очевидно, що ФК «Грем’яче» переріс рівень змагань Острожчини. Сподіваємося, що наступного сезону район матиме представника у змаганнях обласного рівня.