Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школярі з Оженина відвідали Березне

17:47 01.12.2019
1782

Учні НВК «Оженинська ЗОШ І–ІІІ ступенів – ліцей – ДНЗ» ім. Т. Г. Шевченка побували в навчальних закладах Березного.

Учасники оженинського учнівського лісництва «Вікова діброва» разом із керівницею Світланою Сорочук відвідали Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП і Надслучанський інститут НУВГП. Як розповідає пані Світлана, у Березному наші школярі продовжували розпочату в оженинських лісах роботу.

Спочатку на запрошення Юрія Ніжаловського побували в лісотехнічному коледжі. Про заклад освіти розповідав Руслан Мосійчук, заступник директора з навчальної роботи, а Оксана Леонідівна Кравцова, завідувачку «Лісогосподарського відділення» показала всі навчальні кабінети, спортзал, бібліотеку, комп'ютерні кабінети, де здобувають свої знання майбутні лісівники.


У Надслучанському інституті НУВГП, крім екскурсії та екскурсу в світ професій закладу, школярі з Острожчини опрацьовували з Юрієм Ніжаловським дані польових робіт, дізнавалися про методи обробки інформації отриманої у лісі.

Нагадаємо: юних оженинських лісників відзначили на XІІІ обласному зборі учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». Школярі беруть активну участь у природоохоронних ініціативах і наукових проєктах.

Читайте також:

Оженинське шкільне лісництво відсвяткувало десятирічний ювілей

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2020
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020