Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозі змагалися родинами й отримували нагороди

13:52 19.11.2019
2744

За підтримки Рівненського обласного відділення НОК України й РОЦФЗН «Спорт для всіх» на Рівненщині стартував черговий етап Обласної спортивної гри «Сімейні перегони».

У неділю, 17 листопада, на базі Острозького НВК «Школа І–ІІІ ступенів – гімназія» у «Сімейних перегонах» змагалися представники Острога та Здолбунівщини. У комплексі спортивно-дозвіллєвих естафет узяло 5 родин, чотири з яких представляли наше місто.

Спритність сімейних команд іспитували в шести завданнях, з-поміж яких одне – інтелектуальне. Варто відзначити, що, у порівнянні з етапами попереднього сезону, естафети помітно урізноманітнили.
Перше завдання всі родини виконували одночасно – за 5 хвилин їм було потрібно правильно скласти якомога більше спортивних пазлів. Для кожної сім’ї було підготовано 8 головоломок. Далі, відповідно до жеребкування, команди вели різні спортивні снаряди, вправлялися в швидкості та рівновазі, змагалися за звання «володаря кілець», а діти з допомогою дорослих учасників стрибали «купинами» (завдання «Переправа»).


Щоб заохотити учасників відділ із питань молоді і спорту виконкому Острозької міської ради визначив переможців міського етапу «Сімейних перегонів. Найспритніші родини Острога такі:

  • Кінах/Овсійчук – 3 місце
  • Тополь/Черній/Корчинська – 3 місце
  • Косарчук/Задільська – 2 місце
  • Денищук/Кулик – 1 місце


У загальному заліку призові місця розподілилися так:

  • Чаран/Рижук (Здолбунівський район) – 3 місце
  • Косарчук/Задільська (Острог) – 2 місце
  • Денищук/Кулик – 1 місце

Принагідно організатори вручили громаді м.Острог нагороди за треті місця в обласному фестивалі з велоспорту «Велодень» і Всесвітньому дні ходьби в Рівненській області й І місце у заходах з нагоди Європейського тижня спорту.Читайте також:

Острозький тенісист виборов друге місце на спортивних іграх Рівненщини

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021
11.01.2021