Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Україні найбільше пожеж серед усіх країн Європи: палять стерню

12:55 04.11.2019
1313

На території України відбувається найбільше пожеж на континенті.

Аби зрозуміти, що трапилося, ресурс Тексти.org.ua використав свіжі космічні знімки супутника Sentinel.

Перед вами карта від FIRMS, яка показує дуже велику кількість пожеж на території нашої країни, особливо у центральній її частині.

Для перевірки ситуації використали супутникові знімки Sentinel і подивилися, що відбувається на місцях пожеж, вказаних на першій карті.

Ось лише декілька прикладів (клікніть на фото, щоб побачити його у кращій якості).

Теплицький район, Вінницька областьУманський район, Черкаська область


На всіх наведених знімках (та на десятках інших місць) видно, що горить стерня на полях. Скоріш за все, це не випадкові пожежі, а навмисне спалювання, яке проводять власники чи орендатори земель. Ця варварська, по відношенню до екології, традиція начебто допомагає збільшенню врожаїв наступного року.

Тобто, в Україні (схоже, єдиній країні в Європі) навмисно спалюють залишки культур на полях із зібраним врожаєм. Саме тому в нас найбільша кількість пожеж, і можливо, через це нещодавно ми кілька днів поспіль отримали рекордно високі показники по чадному газу (наслідок пожеж).

Зараз в Україні діють штрафи за випалювання сухої рослинності і стерні. Для громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів (такий мінімум це 960 гривень) і на посадових осіб – від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів.

Доцільно покласти відповідальність також і на власників чи орендарів землі на якій горить суха рослинність.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Аскет

18:50 04.11.2019

"Доцільно покласти відповідальність також і на власників чи орендарів землі на якій горить суха рослинність". - Ідіотська пропозиція . Невже власник чи орендар має можливість цілодобово охороняти сотні , а то і тисячі гектарів землі від охочих побавитися вогнем ідіотів ???

28 жовтня
Вчора
26.10.2020
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
22.10.2020
21.10.2020