Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острожанам пропонують створювати патронатні сім'ї

11:44 01.10.2019
1258

У рамках взаємодії Острозької міськрайонної філії Рівненського ОЦЗ та Острозького міського центру соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді відбувся організувалитренінг для безробітних.

Захід відбувся у п'ятницю, 27 версеня, повідомляють на сторінці Острозької філії центру зайнятості у Facebook.

Провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальної служби Катерина Кінах ознайомила учасників заходу з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування – патронат над дитиною.

Присутні були проінформовані стосовно критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов’язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки така родина буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те, що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали для детальнішого ознайомлення з особливостями створення та функціонування патронатних сімей.

Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
12 грудня
Вчора
10.12.2019
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин