Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учні школи-інтернат для дітей із вадами слуху довели, що спорт для всіх

17:43 08.12.2016
654

У четвер, 8 грудня, для дітей навчального комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів» провели захід «Ти зможеш, якщо зміг я». Організаторами заходу були представники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» .

З цієї нагоди учні підготували багато гарних і змістовних малюнків на спортивну тематику, продемонструвавши не лише свій мистецький хист, а й розуміння суті різних видів спорту та його значення в житті людини загалом.

Гості запропонували дітям змагання з використанням різноманітних м’ячів. В організаторів не виникло жодних труднощів у спілкуванні з дітьми. Сурдоперекладачами виступили вчителі школи. Вони мовою жестів пояснили учням умови змагань, загалом, і кожної естафети, зокрема.

Учні по черзі проходили дистанції естафет, демонструючи свою вправність у володінні фітбольним, баскетбольним і волейбольним м’ячами. І хоч змагання не були голосними, проте їм не бракувало гостроти та емоцій. Боротьба була напруженою і впертою.

«Учасники змагань показали, що на спортивному майданчику у них немає жодних комплексів, і вони здатні до азартного безкомпромісного суперництва. Діти змагалися завзято і весело, отримуючи задоволення від активного руху та боротьби. Переможцями стали, звичайно, найспритніші, проте впевненості у своїх силах додалося усім. Кожен залишився з відчуттям, що справжні його перемоги ще попереду» – зазначають організатори заходу.За матеріалами прес-служби «Спорт для всіх»

Коментарі
16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин