Фото із весілля депутата Рівненської обласної ради із Острожчини

06 Грудня 2016, 12:00
8836 Джерело: vk.com

Володимир Муляр депутат Рівненської обласної ради родом із Оженіно Острозького району. Пройшов до обласної ради молодий депутат теж завдяки Острожчині, адже саме в нашому районі був його виборчий округ.

Нещодавно Володимир одружився із молодою та привабливою Оленою Діденко. Декілька днів тому, у соціальних мережах, з`явилися весільні фото щасливих молодят.




 

Коментарі
06 Грудня 2016, 19:04
&quot;Нещодавно Володимир одружився на молодій та привабливій Наталі Діденко.&quot; <br/>Шановний журналісте(якщо вас можна так назвати), звідки настільки недостовірна інформація? <br/>По-перше, як правило, у таких інформаційках пишуть конкретну дату, так би мовити ФАКТ, який журналіст повинен перевірити на достовірність.<br/>По-друге, на скільки усім відомо, то пан Володимир одружився на Олені (https://vk.com/id278287977), а не на Наталі :D <br/>По-третє, &quot;молода та приваблива&quot; - це ваша суб'єктивна думка.
06 Грудня 2016, 20:41
Тобто Володимир одружився з кимось, сидячи/лежачи/стоячи на Олені чи Наталі? Вчіть мову, шановний журналісте :)
06 Грудня 2016, 20:54
Багато оціночних суджень - виходить, що це вже не журналістика. Наголошую, одним з пріоритетних завдань журналістики є ОБ'ЄКТИВНЕ висвітлення інформації!
06 Грудня 2016, 22:24
Виправте хоча б ім'я вже
06 Грудня 2016, 22:35
Та всім пофіг на цю новину, на житті пересічних українців це не відобразиться ніяк, хіба Муляр, через справи сімейні буде сесії прогулювати
06 Грудня 2016, 23:28
Судячи по коментарях не по фіг! Знаючи Володимира Муляра, то сесії прогулювати він точно не стане!!!
06 Грудня 2016, 23:58
Редакція приносить свої вибачення за помилку з іменем нареченої.<br/>Дякуємо за ваші коментарі.
07 Грудня 2016, 14:37
Виправте ще, будь ласка, мовні помилки (одружився З).
09 Грудня 2016, 13:18
Не можу зрозуміти сенс матеріалу взагалі. Одружився та й добре, яке кому діло? Чи це комусь дошкуляє? &quot;Із молодою та привабливою&quot;...цим ви хочете сказати, що сам пан Володимир не молодий і не привабливий? Чи як це зрозуміти? Бо враження під час прочитання склалося саме таке. <br/>Я - журналіст, і вважаю, що матеріал беззмістовний, містить купу помилок та суджень, конкретний фактаж відсутній. Якби і розгортати цей &quot;інформаційний привід&quot;, то зовсім не у такому руслі, у якому зробили це Ваша редакція й автор тексту.
09 Грудня 2016, 13:29
І ще: якщо Ви, шановний авторе, вважаєте себе журналістом, то повинні знати, як правильно подавати інформацію за відповідними професійними стандартами.
10 Грудня 2016, 12:27
Та це навіть не новина