Острозька ОТГ здобула перші перемоги

11 Вересня 2019, 10:06
Спортсмени, які представляли Острозьку ОТГ 4488
Спортсмени, які представляли Острозьку ОТГ

Представники Острозької ОТГ привезли перемоги зі змагань «Краща спортивна громада 2019 року».

Уперше спортсмени Острога та сіл району, які входять до міської об’єднаної територіальної громади, узяли участь в обласних спортивних змаганнях «Краща спортивна громада 2019 року». Як повідомляють у відділі з питань молоді і спорту виконкому Острозької міськради, Острозьку ОТГ представляло 16 спортсменів, які брали участь у 4 видах випробувань: волейбол або футбол (на вибір), шахи, шашки та настільний теніс.

Загалом за трофеї змагалося 16 команд від об’єднаних територіальних громад Рівненщини

У загальнокомандному заліку острожани на п’єдестал не піднялися, однак команда не залишилася без нагород. Чемпіоном серед шахістів ОТГ став Валентин Шаранський.

Валентин Шаранський

Острозькі волейболісти, яких тренує Валерій Ящук, у запеклій боротьбі вибороли 4 місце. Шашкістка Анастасія Черній в одноосібному заліку фінішувала п’ятою. Гарні результати продемонстрували Сергій Костюк та Ірина Мосіна, які грали настільний теніс. Супроводжувала команду в.о. начальника відділу з питань молоді і спорту міськради Ольга Стецюк.