Спортсмени, які представляли Острозьку ОТГ

Острозька ОТГ здобула перші перемоги

10:06 11.09.2019
1005

Представники Острозької ОТГ привезли перемоги зі змагань «Краща спортивна громада 2019 року».

Уперше спортсмени Острога та сіл району, які входять до міської об’єднаної територіальної громади, узяли участь в обласних спортивних змаганнях «Краща спортивна громада 2019 року». Як повідомляють у відділі з питань молоді і спорту виконкому Острозької міськради, Острозьку ОТГ представляло 16 спортсменів, які брали участь у 4 видах випробувань: волейбол або футбол (на вибір), шахи, шашки та настільний теніс.

Загалом за трофеї змагалося 16 команд від об’єднаних територіальних громад Рівненщини

У загальнокомандному заліку острожани на п’єдестал не піднялися, однак команда не залишилася без нагород. Чемпіоном серед шахістів ОТГ став Валентин Шаранський.

Острозькі волейболісти, яких тренує Валерій Ящук, у запеклій боротьбі вибороли 4 місце. Шашкістка Анастасія Черній в одноосібному заліку фінішувала п’ятою. Гарні результати продемонстрували Сергій Костюк та Ірина Мосіна, які грали настільний теніс. Супроводжувала команду в.о. начальника відділу з питань молоді і спорту міськради Ольга Стецюк.

Вітаємо наших спортсменів із достойним виступом і зичимо ще більше перемог!