Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Національна служба здоров'я України похвалила аптеку з Острога

12:09 13.08.2019
1342

Національна служба здоров'я України у соцмережах публікує вдалі приклади партнерства із аптечними мережами. До переліку таких увійшла і аптека мережі МПП «Медсервіс» в Острозі.

МПП «Медсервіс» відкрив першу приватну аптеку в Острозькому районі на Рівненщині. Це відбулося 24 роки тому. Незмінний відповідальний підхід до надання послуг дозволяє аптеці і сьогодні бути конкурентоспроможною та постійно вдосконалюватися, пишуть на сторінці у Facebook НСЗУ Національної служби здоров'я України.

Фармацевти «Медсервісу» опанували нові технології, щоб мешканці Острозького району отримували «Доступні ліки». До речі, в Острог по «Доступні ліки» приїздять і з навколишніх містечок та сіл. Про це свідчать цифри: в Острозі виписано понад 3 500 електронних рецепти, а відпущено - значно більше - понад 4 200. З них 1 946 відпустила саме аптека «Медсервіс» станом на 12 серпня.

Руслана Веляник, директорка МПП «Медсервіс» говорить про соціальну складову місії аптечного бізнесу та розказує про участь в урядовій програмі «Доступні ліки»:

«Ми активно долучаємося до усіх проектів, ініційованих МОЗ та НСЗУ. Наша аптека брала участь в пілотному проекті по гіпертонії та з перших днів приєдналась до урядової програми реімбурсації. У квітні, після переходу на електронні рецепти, ми першими почали відпускали «Доступні ліки». Поки що є певні складнощі в роботі в нових умовах. Наприклад, зміна сум у звіті про відпущені лікарські засоби вручну, це забирає багато часу у провізорів. Також ми з нетерпінням чекаємо появи стандартизованої пам'ятки з номером рецепту, яка пришвидшить процес відпущення ліків. Бо зараз фармацевтам доводиться допомагати літнім пацієнтам відшукувати номер рецепту або код підтвердження у мобільному. Співпрацею з командою НСЗУ задоволені. Завжди отримували допомогу на всіх етапах реалізації оновленої програми, роз'яснення на окремі аспекти відпущення ліків за е-рецептом і, що дуже важливо, своєчасні виплати за умовами укладеного договору”.

Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин