Межиричани серед переможців обласних змагань

25 Листопада 2016, 10:01
2647

Минулої неділі у Здолбунові відбувся 3 етап І туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони» сезону 2016-2017 року.

Учасники «відбігали» чотири спортивних естафети. Представники Острозького району, а саме, сім'я Левчуків з Межирича, посіла почесне ІІ місце, набравши однакову кількість балів разом з родиною-господарем. Однак, по додаткових показниках, здолбунівчани були трошки краще.

Разом з тим, організаторами були запропоновані два додаткових конкурси для дітей, а саме, вправи із скакалкою та обручами. І тут вже не обійшлось без перемоги. Юний спортсмен Ілля Левчук (7 років) разом із своєю суперницею із Здолбунова крутив обруч так довго, що судді не виявили переможця.

Тоді завдання ускладнилося і крутити необхідно було вже два обручі одночасно. Наш «маленький» спортсмен тут вже впевнено переміг, показавши справжню тренованість, витримку та був нагороджений цінним подарунком.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком від обласного центру «Спорт для всіх».