Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозькі студенти навчатимуться у Стокгольмі

13:45 14.11.2016
419

До Національного університету «Острозька академія» 11 листопада завітала делегація із Стокгольмського університету.

Результатом перебування гостей стало підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Острозька академія» та Стокгольмським університетом в галузі когнітивної психології, – повідомляється на сайті Національного уніврситету «Острозька академія»

«Меморандум про співпрацю, який ми сьогодні підписали, передбачає навчання студентів-психологів Острозької академії в Стокгольмському університеті. Також така співпраця суттєво розширить реалізацію спільних наукових досліджень у галузі когнітивної психології. Я знаю, що в Острозькій академії надзвичайно компетентні та відповідальні науковці, які роблять значний внесок у розвиток психології. Це є одним із найважливіших факторів нашого співробітництва», – стверджує доктор психології зі Стокгольму Фредрік Джонсон

«Шведська школа когнітивної та біологічної психології є однією з найпотужніших у світі. Результати її досліджень публікуються у найпрестижніших наукових журналах. Вони відзначили, що психологічна школа в нашому університеті — найсильніша в Україні. Також Меморандумом передбачено отримання подвійних дипломів нашими випускниками-психологами. Цей Меморандум — чергове свідчення того, що ми впевнено інтегруємося у глобальний науковий простір», — ділиться враженнями ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Автор: Олексій КОСТЮЧЕНКО

Коментарі
16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
10.02.2019
09.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин