Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасники Академії виборчої журналістики
Учасники Академії виборчої журналістики

Представники Острога взяли участь в Академії виборчої журналістики

15:09 09.07.2019
589

Працівники засобів масової інформації з Острога взяли участь в Академії виборчої журналістики. Навчання щодо актуальних суспільно-політичних процесів відбулося в Києві минулого тижня, 4–5 липня.

Участь у тренінгах узяли доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» (НаУОА), позаштатний кореспондент щоденної всеукраїнської газети «День» Олексій Костюченко, аспірантка вишу, редакторка сайту Район.Острог Галина Максимчук, випускниці НаУОА Альона Воробйова й Наталія Поплавська. Крім того, Волинь представляла журналістка мережі Район.in.ua Анна Карась.

Академію виборчої журналістики організовував Інститут «Республіка» спільно з Громадським радіо. Під час дводенного навчання провідні фахівці, тренери/ки Громадського радіо розкрили такі теми: журналістська етика у виборчий і міжвиборчий періоди; журналістські стандарти й безпека; права журналістів; нові політичні технології на виборах; політична реклама і «джинса»; перевірка інформації, робота з джерелами; дезінформація, маніпуляції, фейки, чорний піар, російська пропаганда; як у передвиборчих обіцянках факти відокремлювати від популізму; передвиборчі перегони і помилки журналістів та інші.


Академія відбулася в межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який спрямований на підвищення політичної культури серед населення України та підвищення якості інформаційного простору в період парламентських виборів.

Проект «Якісна інформація – якісний вибір» реалізовує Інститут «Республіка» в партнерстві з Громадським радіо за підтримки «Медійної програми в Україні», фінансованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконуваної міжнародною організацією Internews.

«Під час Академії виборчої журналістики вдалося почути дуже багато цінної ексклюзивної інформації з перших вуст на тематику висвітлення виборчого процесу в медіа. Тренери і тренерки під час занять апелювали до власного досвіду, пропонували для обговорення цікаві кейси. Кожне заняття було інтерактивним, а також передбачало виконання практичних завдань. Знаннями, отриманими під час Академії виборчої журналістики, обов'язково поділюся зі студентами», – розповів Олексій Костюченко.

Після завершення Академії всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Людмила ШУЛЯКА-ВЛАДИКА

Читайте також:

Текст журналістки Район.in.ua потрапив у збірник диктантів на держекзамен для дев'ятикласників

Журналістки Район.in.ua виграли на всеукраїнському конкурсі

Молоді журналісти обговорили, коли можна використовувати чужі тексти

Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин