Уродженець Острога – чемпіон світу з футболу

15 Червня 2019, 21:56
Чемпіони світу-2019 4754 Джерело: ua.tribuna.com
Чемпіони світу-2019

У польському Лодзі завершився Чемпіонат світу з футболу U-20. У фінальному матчі збірна України під керівництвом Олександра Петракова здолала однолітків із Південної Кореї.

У складі української дружини з перших хвилин на поле вийшов уродженець Острога Олексій Хахльов-молодший, який бездоганно грав у захисті, боронячи шлях до воріт Андрія Луніна. Однак уже на 5-й хвилині корейці вийшли вперед – Лі Кан Ін переграв нашого голкіпера з пенальті. Проте синьо-жовті не здавалися й до перерви зрівняли  рахунок – Владислав Супряга вдало зіграв після рикошету. На початку другого тайму нападник українців оформив дубль, потужно пробивши в правий кут.

Усе почалося не на нашу користь

На 57 хв. Олексій Хахльов покинув поле, замість нього вийшов Максим Чех. За хвилину до завершення основного часу Георгій Цітаішвілі розігнав контратаку через лівий фланг і пробив із лінії штрафного під праву стійку. 3:1 – збірна України вперше в історії стає Чемпіоном світу.

У матчі за третє місце Еквадор в екстра-таймі дотиснув Італію (1:0), завоювавши «бронзу».