Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Під час навчань
Під час навчань

Ліцеїсти з Острога вчилися на базі Хмельницької АЕС

15:21 13.06.2019
787

На базі стрільбища військової частини №3043 з охорони Хмельницької АЕС відбулося показове тактико-військове навчання для вихованців Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. До занять долучилися бійці взводу спеціального призначення. Вони демонстрували навики забезпечення охорони об’єктів, знищення диверсантів за допомогою малих мобільних груп із використанням різних видів вогнепальної зброї та застосуванням прийомів рукопашного бою.

Для острозьких ліцеїстів військові продемонстрували кращі зразки стрілецької зброї, наявної у взводі спеціального призначення, дали урок тактики та стратегії бійців спецназу.

Під час показового навчання курсанти з Острога взяли участь у тренуваннях із знешкодження диверсійних груп за допомогою екіпіровки спеціальним електронним обладнанням, яке використовується для тренування військовослужбовців військової частини №3043.

«Між військовою частиною №3043 та ліцеєм укладений договір про співпрацю. Перші її плоди ми вже маємо можливість оцінити. Для наших ліцеїстів є важливим досвід, який мають професійні військові, які займаються охороною такого важливого стратегічного об’єкта, як Хмельницька АЕС. Ми наші взаємини будемо поглиблювати, бо ж мета у нас одна – надійне забезпечення обороноздатності нашої держави», – наголосив виконувач обов’язків начальника КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради, підполковник Ігор Приступа.

Читайте також:

Військовий ліцей можуть назвати на честь князя Острозького

Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин