Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нагороду отримує Анна Шокун із Херсонщини
Нагороду отримує Анна Шокун із Херсонщини

В Острозькій академії нагородили знавців творчості Уласа Самчука

15:08 10.06.2019
555

У Національному університеті «Острозька академія» підбили підсумки VIII Всеукраїнського конкурсу «Визвольна боротьба у творчості Уласа Самчука».

Це творче змагання проводять щороку з ініціативи та за підтримки сім’ї Соколиків, представників української діаспори у Канаді і єдиних розпорядників спадщини Уласа Самчука. Цьогоріч грамоти та подарунки переможцям традиційно вручили в НаУОА наприкінці навчального року.

«Твори Уласа Самчука навіть сьогодні залишаються особливо актуальними та злободенними. Ми раді, що маємо можливість проводити такий конкурс щороку. Учасники різних вікових категорій та з різних куточків України надсилають нам наукові дослідження, учнівські твори чи свої публікації, розкриваючи різні аспекти творчості Уласа Самчука. Уважаємо, що такий конкурс сприяє національно-патріотичному вихованню молоді»зауважила проректорка з навчально-виховної роботи, докторка психологічних наук, професорка Руслана Каламаж.

У номінації «Краща наукова робота» першість здобули Христина Семерин, Ірина Білоконь та Юлія Артемова. Найґрунтовнішими публікаціями про творчість Уласа Самчука у засобах масової інформації журі визнало статті аспіранта НаУОА Олександра Подвишенного, учениці 10 класу Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 Ольги Полевік та учениці 11 класу Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ–ІІІ ступенів Соломії Сопіги. У номінації «Найкращий учнівський твір» найвищий рейтинг отримали учениця Великокопанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (Херсонська область, с. Великі Копані) Вікторія Пачкурна, учениця ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія (Херсонська обл., м. Асканія-Нова) Анна Шокун та учениця Полонського НВК № 2 (Хмельницька область, м. Полонне) Каріна Главацька.

Переможці конкурсу отримали грамоти, книги і грошові премії. Інших конкурсантів, чиї роботи також були виконані на високому рівні, організатори нагородили заохочувальними призами й подяками. Серед відзначених подяками – активний учасник конкурсу Леонід Гапєєв, викладач позашкільної освіти гуртків основ журналістської творчості і профорієнтації з міста Харків, член Національної спілки журналістів України.

На підбитті підсумків конкурсу були присутні представники української діаспори в Канаді пані Віра Маланчій і Богдан Колос.

Леся КАСІЯНЕНКО

Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин