Студентка Острозької академії стала стипендіаткою програми «Завтра.UA»

23 Травня 2019, 15:16
4136 Джерело: Facebook

Наталія Стаднік, магістрантка першого курсу журналістики Національного університету «Острозька академія» стала стипендіаткою програми «Завтра.UA».

Про це повідомили на сайті Острозької академії.

Згідно з рішенням Правління Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» переможцями Конкурсу – 2018/19 Стипендіальної програми «Завтра.UA» стали 100 студентів-конкурсантів, підсумкова оцінка яких дорівнює або вища за 72,42 бали у загальному рейтингу конкурсантів.

Наталія отримала 80,19 балів та посіла 27 високу сходинку за наукову роботу «Маніпуляції в новорічних промовах українських президентів: засоби впливу на реципієнта».

Переможці представляють 17 регіонів України та навчаються у 47 ЗВО, серед яких 37 ЗВО – партнери програми. Із них 67% дівчат і 33% хлопців.

20-22 червня переможців зберуть на 12-му Щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії», що проходитиме у Києві.

«Можливо прозвучить дивно, але в моєму житті немає речей, які дають ширше поле для творчості, аніж наука. Просто чомусь у сприйнятті людей прижилися дивні кліше. От взяти, до прикладу, танець. Усі помічають його ритмічність, витонченість, простоту, але рідко глядачі задумуються над тим, які колосальні зусилля потрібно прикласти, аби досягнути цієї легкості. Із наукою ж картина чомусь діаметрально протилежна. Ми першочергово звертаємо увагу на той весь сумбур оформлення роботи, на «канцелярщину», грубо кажучи, але ж суть полягає не в тому. Сам процес дослідження, отримані результати та усвідомлення реальної важливості виконаної роботи – ось це приносить справжнє задоволення. Особисто в мене є такий маячок: якщо дослідження стало нудним – з нього пропала наука», – зазначає Наталія Стаднік.

Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За дванадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2500 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів (на сьогодні 70 індивідуальних і 150 колективних ініціатив).

Коментар
25/10/2021 Понеділок
25.10.2021
24.10.2021
23.10.2021