Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Острозькі школярі стали переможцями фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

15:44 20.05.2019
660

ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» провели серед учнів закладів загальної середньої освіти області.

Захід відбувся 14 травня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Рівненська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей №19, повідомляє "Освіта Рівненщини".

У фестивалі взяли участь команди-переможці І етапу конкурсу. Усього 22 команди.


На урочистому відкритті фестивалю були присутні: заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки облдержадміністрації О.Ладюк, спеціалісти управління освіти і науки облдержадміністрації І. Остапчук, Т. Балаушко, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В.Климюк, методист РМАНУМ К.Онищук, інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області, лейтенант поліції А.Самолюк.

Метою проведення фестивалю є утвердження та пропаганда здорового способу життя, запобігання негативних проявів поведінки у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитих підлітків.
Програмою проведення фестивалю було передбачено: презентація літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурси плакатів, фотографій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

Учні мали можливість подружитись, продемонструвати свої спортивні, мистецькі, акторські здібності та вкотре довести, що школярі та учнівська молодь не байдужі до свого здоров’я.


За підсумками роботи журі в конкурсі фотографій та художніх робіт

I місце виборола фоторобота Пуцика Михайла, учня Демидівського ліцею Демидівської селищної ради;

II місце – робота Прадош Діани, учениці 10 класу Квасилівського НВК «школа-ліцей» Рівненського району;

III місце – робота команди «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради.

У конкурсі плакатів

I місце виборола команда «STARTIM» Сарненського районного ліцею «Лідер»;

II місце – команда Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;

ІІІ місце – Коденець Юлія, учениця 11 класу КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Рівненської обласної ради.

У вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя»

I місце зайняла Горощук Анастасія, учасниця команди «Ритм» НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклада ім. Т.Г.Шевченка;

II місце – Білик Ганна, учасниця команди «Стимул» Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівського району;

III місце – Галос Уляна, учасниця команди «Шанс» опорного закладу «Деражненський ліцей» Костопільського району.

У конкурсі літературно-музичних композицій

III місце зайняли команди: «Юні фаворити спорту» КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської обласної ради, «Молоде покоління» КЗ «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради, «7-1-1» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради;

II місце зайняли команди: «STARTIM» Сарненського районного ліцею «Лідер», «Так просто» опорного закладу Демидівський ліцей» Демидівської селищної ради

I місце зайняла команда «Титани» Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Подяками управління освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» відзначено такі команди:

«Веселка» Яринівської філії опорного закладу «Кам’янський ліцей» Березнівського району;

«Avast» Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецького району;

«Імпульс» Тучинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанського району;

«Гармонія» Сатиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району;

«Енергія» Зарічненського НВК Зарічненського району;

«Бест» Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Здолбунівського району;

«Шанс» Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Корецького району;

«Шанс» опорного закладу «Деражненський ліцей» Костопільського району;

«Ритм» НВК «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» ім. Т.Г.Шевченка Острозького району;

«Стимул» Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської міської ради;

«Сонячний експрес» Квасилівського НВК «школа-ліцей» Рівненського району;

«Лідер» Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Дубенської міської ради;

«Драйф» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Острозької міської ради;

«Фреш» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Рівненської міської ради;

«Геліос» КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради;

«Живчик» КЗ «Бугринський НВК: дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради.

Команда-переможець братиме участь у Всеукраїнському конкурсі, який буде проводитися у вересні в Києві.


Коментарі
19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин