Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Журналістська освіта в Острозькій академії одна з найкращих в Україні

10:16 21.10.2016
610

Національний університет «Острозька академія» посів 5 місце за бакалаврською програмою та 7 за магістерською у рейтингу українських факультетів/кафедр/шкіл журналістики, складеного громадською організацією «Детектор медіа».

«Медіаіндустрія має дуже великі претензії щодо якості тих кадрів, які виходять на ринок з українських вишів. В індустрії часто кажуть, що їм навіть ліпше брати на роботу випускників інших спеціальностей, навчати їх з нуля, замість того, аби працювати з випускниками журфаків. Ми вирішили, що потрібно починати говорити про проблему. Тож наше дослідження ‒  перший крок до системного обговорення якості журналістської освіти», ‒  пояснила виконавча директорка ГО «Детектор медіа» Діана Дуцик.

Бакалаврська програма з журналістики у Острозькій академії зайняла у загальному заліку 5 місце (15 балів) за результатами дослідження, магістерська ‒  7 місце (12,5 бала).

А на Рівненщині, за рівнем підготовки журналістів, Острозька академія взагалі взяла першість. У ході дослідження було отримано відповіді на запити від 19 з 39 факультетів журналістики, які функціонують в українських вишах. Решта факультетів, які не змогли надати відповіді, були також частково включені в дослідження: дослідницька група проаналізувала їх онлайн-присутність та активність, що були визначені як один із показників комунікативної спроможності факультетів журналістики.

«За такий невеликий період функціонування кафедри журналістики в Острозькій академії, а це лише 6 років, ми досягли досить високого результату. Утім є стимул рости. Деякі виші займаються цим вже по півстоліття, мають потужну технічну базу, поважний викладацький склад. Наш колектив юний в цьому плані, але амбітний та ініціативний. Сподіваюся, що через кілька років ми займатимемо в подібних рейтингах ще вищі місця. Пріориретними нашими завданнями є максимальне наближення навчального процесу до практики. Школа журналістики уже заявила про себе, адже наші випускники працюють на всеукраїнських телеканалах, радіостанціях, в авторитених друкованих виданнях та онлайнових ЗМІ», ‒  зауважив старший викладач кафедри журналістики Олексій Костюченко.


Із результатами рейтингу журналістської освіти в Україні детальніше можна ознайомитися на сайті osvita.mediasapiens.ua

Джерело: www.oa.edu.ua

Коментарі
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин