Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Проект Острога отримав грант від Українського культурного фонду

14:27 15.05.2019
1358

Відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради здобув грант Українського культурного фонду (УКФ). Проект переміг у конкурсі «Створюємо інноваційний культурний продукт»

Проект «Віртуальний музей спадщини князів Острозьких» отримає підтримку від УКФ у розмірі понад 415 тис. Принагідно нагадаємо, що це вже друга перемога острожан. Минулоріч за фінансування УКФ у місті зробили паспортизацію пам’яток місцевого значення.

Грантову заявку на конкурс подали автори ідеї, працівниці відділу – керівниця Туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук і завідувачка відділу туризму та охорони культурної спадщини Олеся Гощук.

Як зазначають авторки проекту, його реалізовуватимуть упродовж 5 місяців. «Віртуальний музей спадщини князів Острозьких» передбачає низку інноваційних заходів, а саме створення онлайн платформи та її переклад чотирма іноземними мовами, оцифрування автентичних експонатів музеїв міста, зйомку відео з використанням технології віртуальної реальності, а також розробку 3D турів музеями. Також для презентації результатів проекту та популяризації надбань доби князів Острозьких буде організовано міжнародний форум «Культурна спадщина князів Острозьких та її місце в XXI столітті».

«Проект має на меті створити продукт, який у легкій та інтерактивній формі представить ту інформацію, яка раніше була цікава лише обмеженому колу спеціалістів в історичній та культурній сфері», зазначає Анастасія Драчук.

Читайте також:

Місто, що об’єднує: презентували туристичний логотип Острога

Коментарі
16 червня
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин