Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Оженинських лісівників відзначили на обласному рівні

11:32 10.05.2019
513

Представники оженинського шкільного лісництва стали призерами обласного збору учнівських лісництв.

Як повідомляють на сайті КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської облради, в XІІІ обласному зборі учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках» брало участь 36 юних лісівників. Вони представляли 12 учнівських лісництв закладів загальної середньої освіти з 8 районів.

Традиційний щорічний захід відбувся 7 травня на базі Станції юних натуралістів. Під час з’їзду відбулася виставка досягнень учнівських лісництв, на якій представили творчі звіти, фоторепортажі про проведену природоохоронну роботу, щоденники дослідницької роботи з лісового господарства, власноруч виготовлені наочні посібники (колекції, гербарії, муляжі), вироби з природного матеріалу. Використовуючи мультимедійні презентації, розповіли про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій вирощування лісових культур, зв’язки з місцевими держлісгоспами та науково-дослідними установами.


За сумою здобутих балів учнівське лісництво «Вікова діброва» НВК «Оженинська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад» ім. Т.Г. посіло ІІ місце в обласному зборі 2019 року. Крім того, оженинські лісівники вибороли бронзову нагороду за презентацію роботи своєї екологічної організації. А Валерія Голяка, членкиня «Вікової діброви», здобула ІІ місце за захист роботи з навчального дослідництва (тема – «Насіннєве розмноження та особливості вирощування сіянців модрини європейської в умовах Острозького лісового господарства».

Фото Світлани Сорочук

Коментарі
26 червня
Сьогодні
Вчора
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин