До Острозької академії завітав «батько місцевого самоврядування»

03 Травня 2019, 17:58
Василь Руденко 4264
Василь Руденко

У Національному університеті «Острозька академія» побував Василь Руденко, уродженець Тесова Острозького району. Він був однім із тих, хто стояв біля витоків відновлення вишу.

Посадовець, якого називали батьком місцевого самоврядування, 1994 року був радником Президента України Леоніда Кравчука з питань території та готував до підпису доленосний Указ №158/94 «Про утворення Острозького колегіуму». До вишу Василь Миколайович завітав у межах інтерактивного проекту «Ті, хто відроджували Острозьку академію».

Під час зустрічі йшлося  про минуле й сучасне Острозької академії, історію України загалом та Острожчини зокрема, перспективи розвитку університету. Крім того, гість щедро ділився спогадами про Острог кінця минулого століття, суспільно-політичну й законотворчу сфери тогочасної України.

Ігор Пасічник, ректор НаУОА, анонсував, що зустрічі з людьми, які стояли біля витоків університету, – це тільки перша фаза святкування 25-річчя Острозької академії, адже її історію також пишуть сучасники – нинішні викладачі та студенти.

Докладніше про зустріч у відеоматеріалі.

Коментар
Код блоку:
08/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022