Розваж: на богослужіннях українською храм переповнений

21 Квітня 2019, 08:29
13596

Свято-Космо-Даміанівський храм села Розваж в Острозькому районі, який нещодавно приєднався до ПЦУ, на богослужіннях українською переповнений.

Нагадаємо: на початку березня парафія майже одноголосно вирішила приєднатися до Православної церкви України (ПЦУ). Після протистояння з прихильниками УПЦ МП громада змогла ввійти до храму, де 14 квітня вперше відслужили подячний молебень українською мовою.

У суботу, 20 квітня, тимчасовий настоятель Свято-Космо-Даміанівської парафії Розважа отець Іван (Мурашко) відслужив першу Божественну літургію українською та Всеношну службу напередодні Входу Господнього в Єрусалим. На богослужінні храм був переповненим. Почути Слово Боже рідною мовою прийшли і дорослі, і малі.

«Сьогодні з Божою допомогою відслужили першу літургію і вечірню. Люди задоволені, що вони чують богослужіння рідною мовою. Спілкуючись із парафіянами після богослужіння, почув про їхню радість, адже тепер Слово Боже їм цілком зрозуміле. У їхніх очах є радість і натхнення. Було втішно бачити на богослужінні і вранці, і ввечері дуже багато діток. Мені, як священикові, приємно, що батьки не тільки самі ходять до храму, а й приводять, закликають дітей. Як сказано у Святому Писанні, не забороняйте дітям приходити до Бога, бо таких Царство Небесне. От і сьогодні Господь кличе всіх до храму», – прокоментував отець Іван.

3
Отець Іван Мурашко
Отець Іван Мурашко

 

Кількасот вірян зворушено молилися в храмі, з боговінням підходили до святих Христових Тайн.

«Враження від сьогоднішнього богослужіння в мене надзвичайно позитивні, адже в церкві нашого села відбулася перша літургія рідною українською мовою. Вразив і переповнений храм, в очах вірян часто стояли сльози. Серед причасників було багато дітей і молоді. Ми – українці, які народилися на своїй Богом даній землі, повинні молитися зрозумілою мовою. Вірю, що єдина помісна Православна церква України з кожним днем буде зміцнюватися, розвиватися та вести нас до спасіння!» – поділилася своїми думками парафіянка Ірина

9
Під час богослужіння в Свято-Космо-Даміанівському храмі Розважа
Під час богослужіння в Свято-Космо-Даміанівському храмі Розважа

4
До храму прийшло чимало молоді та дітей
До храму прийшло чимало молоді та дітей

10
До храму прийшло чимало молоді та дітей
До храму прийшло чимало молоді та дітей

 

Читайте також:

Німеччина передала Україні унікальний церковний документ

Три парафії Острожчини офіційно зареєстрували в ПЦУ

 

Фото Андрія СМИРНОВА

Коментарі
21 Квітня 2019, 12:12
І що тепер москалі скажуть? Знов що людей звозили?????<br/>Розважці - ви молодці!!!!!!!!
21 Квітня 2019, 12:47
В Україні має бути Українська церква. Тут питань немає. Розваж рулить.
21 Квітня 2019, 13:05
За багато років нам нарешті надано бути і бути справжній українській церкві,приєднуйтесь не вагаючись.. будьте гордістю наших предків!!!
21 Квітня 2019, 13:53
Не обов'язково бути москалем,знаючи правду як віджимався храм. Там де священик бігає з ломом зриваючи замки там бога немає.
21 Квітня 2019, 14:14
Олена. Віджимався в кого? В московського попа чи я щось не зрозумів, поясніть.
21 Квітня 2019, 14:22
Цілком погоджуюсь, що не справа в українській або московській церкві... Справа в людяності та доброті.Вважаєте,що переходом до українського патріархату помиловані будемо?Ні,це не так.
21 Квітня 2019, 14:58
Усіх москалів і московських попів заберу до себе в пекло, а люди будуть помилувані.
21 Квітня 2019, 16:11
Для чого мені стільки цих істот ?!
21 Квітня 2019, 21:01
Шановні читачі! Коментарі, які містять образи будуть видалені без попередження. Будьмо взаємовічливими!
21 Квітня 2019, 21:02
піп у вас ,у нас Священик!
21 Квітня 2019, 21:16
пцу можна розшифрувати як політична церква україни, адже це секта створена владою щоб таким чином найти дурнів і заручившись ними горланити що ось народ нас підтримує, а головна ціль залишатись при кориті, не можна чіпати святе, а дурні повелись на єдиний аргумент, що богослужіння українською мовою, тому і живуть в злиднях і холопстві, і &quot;діточок своїх ведуть&quot;, в головній нашій молитві сказано&quot;избави нас от лукавого&quot;, не від злодія вбивці й насильника а від лукавого, ось влада не гребує нічим, лукаво натягнула на себе овечі шкіра а суть вовки, навідь поряд з Христом був зрадник один з дванадцяти, то що казати за якийсь розваж, таких сіл в районі до сотні а роздувають що уже всі хочуть перейти в пцу, розумій стати Іудами, знову ж таки лукавлять продажні змі, краще розберіться чому хлопчина хлібовоз розвазький повісився, чому діти випускники пту-28 жаліються на &quot;шанованого&quot; ягодку, а не хвалебні оди співаєте, а то і за вас люди попросять&quot;избави нас от лукавых&quot;
21 Квітня 2019, 21:48
Чому не видаляєте образ на православних людей? Ви що однобокий канал?
21 Квітня 2019, 21:50
Чи для вас правда про порошенко також образа?
22 Квітня 2019, 01:50
З таким відношенням до коментарів, скоро самі себе будете читать. Успіху вам у вашій &quot;нелегкій&quot; праці по видаленню коментарів.
22 Квітня 2019, 02:17
Ваш піп в піст святий в магазині пиво купляє.
22 Квітня 2019, 02:21
В селі так поважають Ягодку,що йому приходиться платити 1000 грн,щоб послухали його і прийшли захопити храм.Нажив собі слави.
22 Квітня 2019, 02:22
Чи звозили чи ні, стверджувати не буду! Але те, що бігали по хатах і закликали людей, щоб прийшли ,то це дійсно правда! (для показового фото Андрія Смирнова треба ж було багато людей, в тому числі й тих, що навіть і не ходять у Церкву!!!!!!)
22 Квітня 2019, 02:22
Чи звозили чи ні, стверджувати не буду! Але те, що бігали по хатах і закликали людей, щоб прийшли ,то це дійсно правда! (для показового фото Андрія Смирнова треба ж було багато людей, в тому числі й тих, що навіть і не ходять у Церкву!!!!!!)
22 Квітня 2019, 02:23
Тут без образ.Я доплачу,щоб не видалили чисту правду.
22 Квітня 2019, 02:51
Правильно сказати не віджимався, а відбивався!!!!!! І відбивався ким: &quot;медиками&quot;(Зайчук Оленою, Шевчуком Миколою), водієм швидкої допомоги Поліщуком Олегом, який в цей час мав бути на зміні з 8 години, а він близько 10 години був біля Церкви, а в 11:40 вже приїхав швидкою на виклик, &quot;слідчим&quot; Поліщуком Олегом Олеговичом, який повинен був підтримувати порядок, але він допомагав прихильникам пцу (це на своєму відео засвідчила його рідна сестра Шишко Ірина такими словами : ПОЛІЦІЯ НАМ ДОПОМАГАЄ). Отже, бачимо, що не лише він, а й всі працівники поліції, які були присутні біля Святого Храму!!!!!!<br/>P.S. Будь ласка, не видаляйте правдивих коментарів, як це було зроблено минулого разу!!!!!!!!
22 Квітня 2019, 09:31
Дві правди, два світи - протистояння, а не єдина церква
22 Квітня 2019, 10:57
Редакція висвітлила новину про те, що український храм був переповнений дорослими і великою кількістю дітей. Це говорить про те, що люди давно чекали цієї події. Вони хочуть почути Божу службу на зрозумілій їм мові, вони хочуть розуміти про що моляться. Українській церкві в Україні бути!
22 Квітня 2019, 11:06
Назвіть людину, якій було заплачено 1000 гривень. Вам нічого писати?
22 Квітня 2019, 11:37
Мене вразила молитва «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни», яка виконувалася в нашому храмі вперше. Це пронизувало до глибини душі. Після суботнього богослужіння у мене постає єдине питання- як можна не любити так українську рідну мову? Як? Чому? За що? Скільки випробувань не лягало на долю нашої України - вона живе і буде вічно жити. А ті, що ідуть проти неї будуть в історії нашого села як «патріоти» кривавої Московії!
22 Квітня 2019, 13:35
Ви тільки прикриваєтесь тією українською мовою.Ви в історію села увійдете,як розкольники і продажні односельці.Уже по селі розказують,як Ягодка сілос безкоштовно роздавав,борги пробачав.Хіба можна назвати таку продажну віру українською? Не думаю.
22 Квітня 2019, 13:37
Хотілося молитись,закатуйте рукава і будуйте.Соромно має бути:так осквернити церкву .
22 Квітня 2019, 13:40
Якщо ви щирі українці,то чого ви забрали московську церкву?Навіщо так принижуватись перед москалями.Побудуйте свою українську.
22 Квітня 2019, 13:51
Агов, ПЦУшники, незабутьте ікони з хати повиносити, молитви переложити і все в тому плані, бо ж там не українська мова, бо в молитвах теж московська мова. Вам вже ж потрібно молитись українською, і тому не «ОТЧЕ НАШ...», а українською просіть «БАТЬКУ НАШ..., чи «ТАТУ НАШ...».Такі як ви не задумуєтесь над цим, не задумуєтесь що буде з вашими дітьми і внуками, за те що ви зробили, бо ваш гріх будуть відпокувати вони. Даремно радієте, вам від цього плакати потрібно, і каятись поки не пізно, але хіба до вас це донесеш
22 Квітня 2019, 17:47
Навіщо видаляти правду?Очі коле,що після захоплення храму пили горілку і їли м'ясо в піст в церкві.Вже бару мало.
22 Квітня 2019, 17:48
Голова сільської ради,а поводиться як мужлан.Попрацюйте,будь ласка,над своєю культурою.
23 Квітня 2019, 13:13
На церкву гроші збирало все село, тепер більшість людей хочуть чути українську мову в церкві. То так тому і бути. Меншість повинні погодитись. А якщо переходити на особистості, то хочу згадати Ганну Піщук(Юрчук) яка плювала в лице втричі старшій людині, Ігора Юрчука, який бив кулаком по голові жінок, електрошокер в руках у Діниного чоловіка. Це всі бачили, а те що ви видумуєте і уваги не варте.
23 Квітня 2019, 15:31
Надірвати дитині вухо,поламати ребра чоловікові.Дитина лежала в лікарні із струсом мозку.Прийти із ломами в церкву.Це нормально.Це по українськи і з вірою?Ваш піп із ПЦУ кидав дітей як м'ячиків.Забирати телефони щоб не знімали це насилля ,що творилося.Але ви ніхто не бачите того ,що ви робите.Це з вашою сторони шарпали віруючих жінок.ГАНЬБА таким брехунам.Зараз туди ходять люди,які нічого не приклали до церкви:ні грошей,ні праці.
23 Квітня 2019, 17:28
У Каті ніякого струсу немає, це засвідчив черговий лікар. Батькам ще треба буде відповідати перед законом за неналежне виконання своїх обов'язків, вона неповнолітня.
23 Квітня 2019, 21:23
А ви будете відповідати перед законом?ВИ хіба люди?Невже не соромно перш за все перед собою за таку брехню.За яке неналежна виконання обов'язків?Вона прийшла в церкву молитися,а ви прийшли і побили людей.Хіба неповнолітнім не можна ходити до церкви. То це тим хто зробили таке треба відповідати перед законом.Чи для них закон написаний.
23 Квітня 2019, 21:45
Дивіться уважно відео з обох сторін, якщо потрібно я ще виложу в ньому чиста правда як підходили бабусі і палками били віруючих біля церкви,як знущались над людьми,виправдовуватись будете перед Богом він на небі все бачив як ви безбожньо болгаркою осквернили його храм
23 Квітня 2019, 21:51
Щоб ходити до церкви, її потрібно відкривати для всіх, а не блокувати з тітушками, себе прив'язувати до дверей і перешкоджати інвентаризації. Саме так закликав робити Путін: Мы будем стоять не спереди, а сзади женщин и детей... Як вам не соромно прикривати свої злочини дітьми??? Бійтеся Бога!!!
23 Квітня 2019, 23:37
Прийшли в церкву молитися і прив'язалися навіщо? Коли брали шокер до церкви про що думали? Та ні про що ви не думаєте, злість одна і ненависть. І справді Бог все бачить, чи вам священик відпустить всі гріхи? Спитайте краще за скільки він вас продав Москві
24 Квітня 2019, 00:00
За скільки вас покупляв Ягодка? За нещасну 1000 грн ви зрадили Христа.Ця брехня вам так просто з рук не зійде і гроші не допоможуть.Ви не знаєте значення слова інвентаризації,бо ви нагло захопили храм.Просто смішно уже слухати ваші коментарі:Путін,Москва.Це все лише ваші виправдання,щоб ніхто не висвітлював ваші злочини.
24 Квітня 2019, 00:07
Письма,з яким прийшла Зайчучка до церкви Ягодка зберігав 14 років в себе в конторі.І коли прийшов час він сказав Зайчучці фас,і вона приперлася по наказу Ягодки до церкви з тим листом.
24 Квітня 2019, 00:08
А коли ви брали ломи до церкви про що ви думали?
24 Квітня 2019, 00:32
Парафія перейшла в Українську Церкву. Дочекалася юридичного оформлення всіх документів. Пропонувала почергове богослужіння, від якого о.Василь відмовився. Агресивно налаштовані фанатики московського патріархату заблокували парафіянам доступ до церкви. Довелося припинити беззаконня: відтіснити меншість і розблокувати двері. Тепер конфлікт вичерпаний. Сотні вірян ПЦУ моляться в храмі, а прихильники МП - в іншому приміщення. Треба всім заспокоїтися і мирно співіснувати.
24 Квітня 2019, 01:41
&lt;p&gt;Яке відео? шо ви пишете??? як ваші футболісти з електрошокєрами нападали на наших чоловіків??? як московський піп бив нас по голові??? як юрчук кидався на жінок??? совісті у вас немає!!!!!&lt;/p&gt;
24 Квітня 2019, 02:29
Наший священик оберігав чашу св'яту і просто неміг так зробити непишіть неправду,покажіть докази, виж все знімали?А ваші прийшли з ломом в рукаві
24 Квітня 2019, 02:29
Звертаюсь до тих, хто так впевнено пише що у мене небуло струсу головногою мозгу... люди мали б совість... я пролежала в лікарні під капельницями, я самостійно встати не могла... і оце ви мене і мою сім'ю так паскудите... так я можу заключення лікаря показати , там все чорним по білому написано... Бог найде управу на Вас!
24 Квітня 2019, 02:48
Московський піп вас хрестив, тітушки з паспортом України? А ще недавно були кумами, братами, сусідами. Якаж віра прийшла з вами до церкви? Пропонували віддати гроші за будівництво так ні, краще відібрати ніж построїти, ваша більшість вклала в десятки менше коштів і сил на будівництво ніж та меншість яка була біля св'ященика.
24 Квітня 2019, 14:17
кожна людина, кожна сімя має своє обличчя, так і село, та от після цих психопатичних діянь з боку прихильників прошенковсько-турецької церкви, розваж буде мати імідж села де не зовсім мяко кажучи врівноважені люди, дякувати треба пцушникам, уже на них тикають пальцем уже з дітей тих хто захоплював храм сміються ваша віра пцушна грунтується тільки на оному це націоналістичні опції, як то мова, єрзацгерої, украінська виключність, ненависть до інших людей і народів, ненавидить інших не є признаком патріотизму і любові до своєї країни, навпаки за ці 28 років країна практично знищена, коли хата валиться, то тільки такі як пцушники спасають свої подушки, ось ваша сутність
24 Квітня 2019, 15:44
пцушники!!! Не ганьбіть себе і прихильників турецької церкви!!! Своєю брехнею і ненавистю до ДІЙСНО ПРАВОСЛАВНИХ ВІРЯН ви ганьбите декілька десятків прихильників пцу,які захопили наш храм і у святу неділю Великого посту розпивали в храмі Божому спиртне і їли там м'ясо. З ломом в рукаві ваш &quot;благочинний &quot; лукашик &quot;дуже гарними словами&quot; вигнав дітей із церковної хатини, які грілися там,бив православних людей,зривав з них цепочки з хрестиками і викидав їх,бив дітей,проклинав жінок і стареньких бабусь із палицями,обзивав їх сатаною.А ти ,Іване, дуже далеко зайшов своєю брехнею. На відео добре видно як жінка пцу,про яку ти говориш ,що нібито її била Ганна Піщук(Юрчук), сама била православну жінку,старшу за себе!!!!
24 Квітня 2019, 16:58
Читати не вмієте чи умисне перекручуєте?. Ще раз скажу - ГАННА ПІЩУК ПЛЮВАЛА В ЛИЦЕ ЖІНЦІ ВТРИЧІ СТАРШЕ НЕЇ. Зрозуміло написано? Ніяких ,,ніби,, буцімто,,. Це ж вчителька , так і дітей учить напевно. А про м'ясо та горілку в храмі ви де взяли? Хоча чого питати, це ж і є &quot;руська&quot;технологія - чим більше брехні, тим краще.
24 Квітня 2019, 19:12
Палиця була тільки у Віруцького.Якщо ви передивитесь уважно відео,там чітко видно як йому передали палицю і він її сховав біля себе!!!<br/>Потім він цією палицею розбив для Шевчука над бровою!!!<br/>Про м'ясо та горілку.Це брехня.<br/>А те що УПЦ МП роблять храм де за стіною баня(де що дня розпивають горілку і твориться БОГзнащо)ТО ЦЕ НІЧОГО!!!
24 Квітня 2019, 20:01
Лукашик бігав з мортировкою у рукаві, виганяв дітей із хати церковноі, а на другий день поіхав у городок куплять &quot;московські&quot; свічки, і це правильно? Хай він вам, пцушники, розкаже, як його гонили звідти люди і що він говорив у своє виправдання, тоді може і на &quot;в кожного своя правда&quot; інакше подивитись?
24 Квітня 2019, 21:49
Та Ягодку здає ж його найближче оточення і плюють на нього за очими за те ,що кров п'є з людей.
24 Квітня 2019, 21:52
А там де п'ють горілку в церкві Юрій Ягодка з своєю бандою-це правда,адже є 100% докази.
24 Квітня 2019, 23:39
Пцушніку, людина яка дала прихисток для віруючих більше буде спасенна ніж ви,які крім своєї гордині більш нічого незнає, і небачите? Сором вам тішитись,адже остане слово буде за Богом. Як ви знаєте Христос був завжди гонимим і віра християнська, невже ви думаєте що прийшли з Богом осквернили церкву і Господь Бог вам за це не відповість? Шкода вас, бо не знаєте що хула на духа св'ятого не прощається ні на цьому ні на тому світі
25 Квітня 2019, 01:16
По перше ніхто не тішиться.Мені дуже прикро що все так вийшло а не вирішилось мирним шляхом.<br/>І їх ніхто не гонить.ЦЕРКВА ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ ЛЮДЕЙ!
25 Квітня 2019, 11:18
Хто бачив, що в храмі розпивали горілку чи інше спиртне і їли м`ясо. Нехай та людина скаже. Бо гріх вам таке казати і придумувати всякі небилиці. Для нашої держави все українське давалося дуже важко. І зараз у наш час є багато людей, які ведуть антиукраїнську пропаганду. Ми нічого не вдіємо. Нам потрібно жити, любити Бога і нашу Україну, вчити наших дітей патріотизму ( бо в школі цього не навчать, бо іде відкрита антиукраїнська пропаганда) і все буде добре. А історія поставить все на свої місця. Головне мир і здоров`я.
25 Квітня 2019, 18:23
Прийде час і дізнаєся хто здає ваші грішки,тоді вся правда вилізе наверх.І побачимо хто бреше,а хто правду говорить.
25 Квітня 2019, 18:29
Ви ж російським святим молитися.Присвоїли в православних святих.Хіба скоро Ягодку до святих віднесете.
25 Квітня 2019, 18:53
Святих багато і різних національностей. Росіянам ближчі російські святі (Іоан Кронштадський, Микола ІІ, Мотрона), а українцям - українські. Тому ми особливі молитви звертаємо до Феодосія Чернігівського, Димитрія Ростовського, Інокентія Іркутського, Іоасафа Білгородського та Іоана Тобольського; святого великомученика Миколи, князя Луцького; Макарія Канівського, Феодора, князя Острозького; святої Юліянії, княжни Ольшанської, преподобних отців наших Антонія і Феодосія та інших чудотворців Печерських, преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського; Паїсія Величковського і всіх святих, на землі українській прославлених.
25 Квітня 2019, 20:34
а як буде починатись молитва &quot;Отче наш&quot; на пцушний лад, батьку наш чи тату наш, і сміх і гріх, позорникі, такі як ви колись кричали &quot;РОЗІПНИ&quot; задурені першосвящениками фарисеями, адже Ісуса розіпяли по указці цих попів, а попи ті славили владу яка гнобила задурений народ, зараз повторюється те ж. розпинається віра православна істина, іуда іскаріот повісився на третій день, зрозумівши що наробив, ви ж уже роками розпинаєте і вам мало, будете заздрити мертвим, тільки не тому що вам погано, а через те що будете бачити як ваші діти спокутують гріхи ваші
25 Квітня 2019, 22:34
Живіть по законах Божих - возлюби ближнього свого, як самого себе. Не проклинайте і не бажайте поганого іншим, особливо в такий день.
25 Квітня 2019, 22:37
Якщо вам справді цікаво, то повідомляю, що в словниках укр. мови є слово отець. Тому Господня молитва перекладається з грецької так: &quot;Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого&quot;. Також з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира УПЦ МП було видано Богослужбове Євангеліє українською мовою. Там теж &quot;Отче наш&quot;.
27 Квітня 2019, 23:52
Батько наш,що ти перебував на небі...Так мають співати справжні українці,які говорять чистою українською.
30 Квітня 2019, 16:11
І хто ж до мене пише? Що за погрози? Кому що не сподобалося? Хтось хотів ще &quot;поумнічать&quot; і то в переводі помилився. Ви ж самі не розумієте як воно все перекладається, а туди ж. Ще не всі укр ЗМІ в курсі , а &quot;вестник россии&quot; уже коментує відео.І ви ще будете казати що це все немає ніякого відношення до &quot;руського міру&quot;. Брехуни!!!
30 Квітня 2019, 21:58
Ще будете говорити, що не пили і не їли в Храмі........ Сором!!!!!! Ви ж самі після свого застілля ходили по селі й хвалилися, та ще й фото маєте!!!!!!!!
30 Квітня 2019, 22:08
Не судіть всіх людей по собі!!!!!!!!!! Бо те, що ви брешете, це не означає, що всі так роблять!!!!!!!!!!!! Ваші пцушники теж все знімали на відео, то чому ж не скидаєте нічого???????? Боїтеся, що всі побачать, як ви &quot;чесно&quot; і &quot;мирно&quot; відбирали Церкву??????? Чому ж Шишко Ірина так швидко видалила своє відео, яке скидала на сторінку у фейсбук?????? Зрозуміла, що &quot;здала&quot; нашу таку &quot;чесну&quot; поліцію і показала істинне обличчя фельдшера швидкої допомоги Зайчук Олени, яка сказала до Лукашика&quot;отець Юрій, нічого не буде, давайте чоловіки вперед, а жінки за ними&quot;?????? Будеш стверджувати, що це теж неправда????? То нехай така ж сама пцушниця, як і ти, Шишко Ірина, тобі скине відео!!!!!!!
01 Травня 2019, 01:31
Прямо кров з очей )) Розваж - це тераріум однодумців .
01 Травня 2019, 04:02
Ти теж вже об'єднаний?Коли прийдеш до об'єднаною церкви?Весь Острог сміється з тебе.Причепився до свого спонсора і бігаєш хростиком.
01 Травня 2019, 04:08
Хочемо на весь світ прославити сільського хазяїна,а то лише Францією гордиться.Але добре,що поїхав то хоч коридорчика до хати причепив по-французьки.
01 Травня 2019, 04:16
Тільки розуму вистачає,щоб звинуватити людей в зв'язку з &quot;руським миром&quot;.Але чому тут дивувати.Що інше може написати продажний журналіст?Сам брехун і інших по собі судить.
01 Травня 2019, 04:20
У мене є фото цього застілля в церкві.Кому потрібно я можу продати.
01 Травня 2019, 13:22
Мені дуже приємно що ви так високо оцінили мою грамотність аж в журналісти записали. Дякую. Про &quot;вєснік росії&quot; це правда чистісінька, будь-який користувач може знайти в інтернеті. Про &quot;хазяїв&quot;- якщо у вас психологія раба, то ви всюди будете шукати собі хазяїв, кукловодів, бо самі не взмозі дати собі раду. Свою клепку треба мати, а не робити все під диктовку і на показ.
01 Травня 2019, 14:13
Зрозумій про що написано і дай розумну відповідь.А то відчуття ,що на п'яну голову написано.
01 Травня 2019, 14:20
Вибачаю вам вашу неадекватність. Коли немає що відповісти, то саме так реагують як ви оце зараз.
01 Травня 2019, 15:17
Іване, навчися правильно і вдумливо читати коментарі, що тобі люди пишуть, а не перекручувати все на свій манер!!!!!!!! Про беззаконня, яке коїться в селі Розваж за участю місцевої влади, пишуть і говорять уже всюди, тому й не дивно, що про це знають не лише в Україні, а й за її межами!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02 Травня 2019, 12:27
Грамотність твою вже давно оцінили.Ні на одній посаді довго не затримуєся.Так цінують,що гонять як собак із адміністрації.
02 Травня 2019, 15:33
Мене вже до адміністрації &quot;повисили&quot;, а насправді ж ніхто не має уяви про мене чи інший nik. Вам всеодно кого паплюжити, завелись і вже не можете зупинитися. Смішно читати ваші намагання вгадати хто пише, то журналіст, то чиновник. То у вас до всіх претензії?. Район.острог скоро розкриє ip-адреси всіх дописувачів і тоді побачать всіх хто ядом плювався Почекаємо?
02 Травня 2019, 15:52
Дивлюсь і від вас уже погрози ідуть.Але всіх вас об'єднує одне -ви брехуни і ненависники справжніх українців.Дочекаєшся!!!!!
02 Травня 2019, 16:15
Ніяких погроз, чи для вас оприлюднення вашого імені це загроза? Це ви справжні українці? Аж насмішили. Де ж ваш патріотизм? Скоро по паспорти побіжите в Росію. Тільки там вас ніхто не чекає, ви їм тут потрібні, щоб гадити
02 Травня 2019, 16:19
А від вас то таки погрози були? Самі тільки що підтвердили. Ще потупайте ніжками і скажіть бебебе
02 Травня 2019, 20:12
Якщо такий патріот,то маєш воювати на Сході,а не бити мирних жителів.Може разом і паспорта поміняєш.
02 Травня 2019, 20:15
Ти хоч школу закінчив,а то таке посміховисько з себе робиш. Тобі самому не смішно із себе.
02 Травня 2019, 21:48
А то вони аж про Бога забули , так хочуть тебе вкусити
03 Травня 2019, 00:55
Та він не вміє знущатися.Тільки настрій піднімає,бо такої тупості ще не бачила
03 Травня 2019, 00:56
Ще один &quot;ванька&quot;.Тебе теж покусати.
03 Травня 2019, 03:28
От ти й &quot;спалився&quot;, що маєш пряме відношення до Район. Острог!!
03 Травня 2019, 03:32
Шкода мені тебе, Іване. Мозок то може в тебе і є, а от інструкції як ним користуватися немаєш!!!!!!! Адекватні люди розмовляють, а не бекають!!! ЗАПАМ'ЯТАЙ!!!!!!!!!!!!!
03 Травня 2019, 09:59
які експерти набігли.... а порчу по ІР знімаєте?
03 Травня 2019, 12:11
&quot;Доросту&quot; до &quot;міністра&quot; ,а тоді вже відкрию вам своє ім'я . На очах культурнішаєте, тільки з орфографією біда. Ще трохи потренуйтеся. Ще трохи це comedi підтримаємо
03 Травня 2019, 14:23
Шановні читачі й коментатори! Ті, хто хоче розповісти про своє життя й новини (особисті, місцеві, церковні) не ховається за вигаданими іменами. Ми відкритті до діалогу. Усі контакти, надані на сайті, активні. Ласкаво просимо!
04 Травня 2019, 22:51
Одного разу попутала мене нечиста піти ПЦУ в село Розваж.Дивлюся висять списки жертв Ягодки на стіні.Але якщо я можу пожертвувати тільки 20 грн,то мені соромно висіти там.Я думала ,що жертви роблять не на показ,а від душі,а тут все на язиках і на стіні замість ікон СПИСКИ.Але це така людина ,яка не може без хвали і слави.
05 Травня 2019, 15:00
Ягодка уже й штундів об'єднує.Зганяє з дому Молитви штундів на могилки.Може уже скоро дійде черга до корів і буде їх з ферми гнати,щоб кількість була.
05 Травня 2019, 22:16
Ох! Розваж, Розваж. Оце так сусіди. Соромно їхати через таке село. З чого такий гвалт ? Збори прихожан провели ?? Більшість проголосували за що ??? За ПЦУ? То в чому проблема ?? Що заважає змиритися і , навіть , молитися в одному храмі почергово??? А може і разом ???
06 Травня 2019, 00:05
Літаком летайте через село Розваж
06 Травня 2019, 00:32
Так і летіти над Розважем соромно. Вже краще об'їхати бетонкою.
07 Травня 2019, 15:35
Подякуй Ягодці))
18 Травня 2019, 16:13
Що ж ви зараз мовчите, що ваші беззаконня припиняться? Острог район, висвітлюйте ставлення до томосу представників світового православ&amp;quot;я, чи не було команди