Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Острожчині змагалися юні футболісти

18:20 19.04.2019
978

На Острожчині відбулася Відкрита першість району серед дітей 2008–2010 року народження.

Футбольний турнір, який минув цими вихідними, організовувала Острозька районна федерація футболу. Ініціював їх голова федерації Валентин Стрілець.

За перемогу боролося 6 команд з Острога, Розважа, Межиріча й Оженина. Після захопливих ігор визначили трійку найкращих команд. Золото завоювали вихованці Анатолія Озімковського – команда «Футбіки» з Острога. Друге місце посіли представники Межиріча, а третє – розважці.

Переможцям і призерам уручили грамоти та медалі. Крім того, організатори визначали кращих на турнірі. Кращим гравцем став Сергій Вєсті, захисником – Денис Білик (Розваж), нападником – Дмитро Лазарчук (Межиріч), воротарем – Ярослав Мокляк (Острозька ДЮСШ).

Організатор турніру Валентин Стрілець висловлює щиру подяку Володимирові Ляшуку, президентові ФК «Галактікос» (Здолбунів), який матеріальні підтримав змагання, та Миколі Науменку, президентові ФК «Грем’яче», за подаровані м’ячі. Також Валентин Володимирович дякує тренерам Миколі Кулінцеві, Анатолію Озімковському, Андрієві Фесенку, сільським головам Розважа та Межиріча Юрію Ягодці та Миколі Губернюку, начальнику сектору в справах молоді та спорту Острозької РДА Дмитру Білюку та батькам юних футболістів за підтримку.