Під час забігу полісменів

Острозькі полісмени серед найкращих легкоатлетів області

12:44 18.04.2019
1050

Працівники Острозького відділу поліції завоювали медалі в особисто-командному заліку з легкоатлетичного кросу.

Змагання відбулися у вівторок, 16 квітня. Як повідомляють у Поліції Рівненської області, участь у кросі брали 21 команда поліцейських територіальних підрозділів поліції області, управління «КОРД» і рота поліції особливого призначення. В особистому заліку полісмени змагалися в забізі на 1000 і 3000 метрів.

У чоловіків на дистанції 3000 метрів ІІІ місце виборов представник Острога Ігор Герчук.

У першості ГУНП в Рівненській області за результатами суми зайнятих особистих місць членами команди в індивідуальних заліках острозькі полісмени теж не залишилися без медалей. Острозький відділ поліції в загальному заліку завоював срібло.

Грамоти і металі переможцям урочисто вручатимуть перед особовим складом керівники підрозділів за місцем несення служби.